Conor McGregor wstrząsa branżą gier mobilnych!

Conor McGregor rynek gier
Fot. Beetroot Lab

OBSERWUJ NAS:

Gwiazdor UFC, Conor McGregor, pod koniec ubiegłego roku wkroczył do branży gier mobilnych. Irlandczyk w ścisłej współpracy z europejskim twórcą gier mobilnych Beetroot Lab wydał mobilną grę strategiczną Dystopia: Contest of Heroes. Tytuł już miesiąc po premierze został nominowany za najlepszą mobilną grę strategiczną 2020 roku.

Conor McGregor i rynek gier. Studio Beetroot Lab ogłosiło, że ​​jego najnowsza mobilna gra strategiczna: Dystopia: Contest of Heroes, przygotowuje się do rozpoczęcia największego na świecie epickiego turnieju mobilnego w ścisłej współpracy z Conorem McGregorem, gwiazdą gry. Dystopia: Contest of Heroes została wydana na całym świecie w ponad 20 językach w dniu 18 listopada 2020 roku. Przy premierze Beetroot Lab ściśle współpracowało z gwiazdą MMA Conorem McGregorem i Paradigm Sports Management.

Conor McGregor wstrząsa branżą gier mobilnych dzięki nowemu turniejowi wieloosobowemu

W tym roku rozpocznie się epicki turniej wieloosobowy na żywo, którego gospodarzem jest sam Conor. Codzienne turnieje, w których można grać pojedynczo i w dwie osoby, pozwolą wygrać wspaniałe nagrody dostępne w grze. Cotygodniowe i miesięczne turnieje posłużą jako kwalifikacja do corocznego głównego turnieju z niezapomnianymi nagrodami w prawdziwym życiu. Są to m.in. gadżety z autografem, spotkanie z Conorem McGregorem, Lamborghini i nagrody pieniężne o wartości dziesiątek i setek tysięcy dolarów.

Conor McGregor zaprasza na turniej

Conor McGregor i rynek gier

Oprócz ogromnego turnieju, Conor McGregor przełamuje barierę między światami, stając się prawdziwą grywalną postacią w grze w Dystopia. Czyni go to jednym z niewielu sportowców, którzy kiedykolwiek zostali przedstawieni w grze, będąc jednocześnie grywalną postacią. Od momentu światowej premiery 18 listopada 2020 roku, gra osiągnęła już ogromny sukces i przyciągnęła uwagę graczy na całym świecie. Przez Huawei została uznana za najlepszą mobilną grę strategiczną w Europie. W Apple App Store oraz w sklepach Google Play i Samsung App Store wymieniono ją jako „5 najlepszych gier, które kochamy”. Conor McGregor jest na najlepszej drodze do zdobycia tytułu Best Game Award 2021 dzięki Dystopii.

ZOBACZ:  Josef Bratan z GM2L wystąpi podczas pierwszej gali High League

“Z pewnością Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tą grą i tym partnerstwem” – powiedział Davis Ziedins, współzałożyciel Beetroot Lab. „Conor McGregor podpisał potencjalnie najbardziej lukratywną wieloletnią umowę licencyjną dla sportowców/celebrytów w historii gier mobilnych. Jest prawdziwą globalną gwiazdą i pomoże Dystopii w osiągnięciu ogromnego sukcesu” – dodał.

„Branża gier mobilnych warta wiele miliardów dolarów to taka, do której chcieliśmy wejść z naszym klientem i partnerem biznesowym, Conorem McGregorem. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie tej wciągającej rozgrywki. Zarówno dla fanów Conora, jak i fanów gier na całym świecie” – powiedział Kilay Reinfeld, prezes Paradigm Sports.

„Najpierw przejąłem rynek sztuk walki, potem rynek whisky, a teraz przejmę branżę gier mobilnych, której poświęciłem się całkowicie” – powiedział Conor McGregor.

Dystopia: Contest of Heroes – turniej z epickimi nagrodami

W przeciwieństwie do innych gier strategicznych, głównym elementem Dystopia: Contest of Heroes będą globalne turnieje wieloosobowe. Gracze z całego świata będą rywalizować o epickie nagrody w grze i szansę na wygranie dziesiątek i setek tysięcy dolarów. Zwycięzca specjalnego corocznego turnieju Conora McGregora otrzyma Lamborghini z autografem oraz możliwość spotkania z samym McGregorem.

„Conor McGregor podbił świat sportów walki i przemysł whisky, teraz oczywiście czas na podbój branży gier mobilnych! Nie jesteśmy tutaj, aby brać udział, jesteśmy tutaj, aby przejąć kontrolę!” – powiedział Ziedins.

Dystopia: Contest of Heroes jest dostępna w 4 sklepach z aplikacjami na całym świecie:
Apple App Store: https://apps.apple.com/lv/app/dystopia-rebel-empires/id1501664800
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beetrootlab.dystopia
Samsung Galaxy Store: https://galaxystore.samsung.com/detail/com.beetrootlab.dystopia.gs
Huawei App Gallery: https://appgallery.huawei.com/#/app/C102948387

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x