Przejdź do treści

Conor McGregor wstrząsa branżą gier mobilnych!

Conor McGregor rynek gier
Fot. Beetroot Lab

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Gwiazdor UFC, Conor McGregor, pod koniec ubiegłego roku wkroczył do branży gier mobilnych. Irlandczyk w ścisłej współpracy z europejskim twórcą gier mobilnych Beetroot Lab wydał mobilną grę strategiczną Dystopia: Contest of Heroes. Tytuł już miesiąc po premierze został nominowany za najlepszą mobilną grę strategiczną 2020 roku.

Conor McGregor i rynek gier. Studio Beetroot Lab ogłosiło, że ​​jego najnowsza mobilna gra strategiczna: Dystopia: Contest of Heroes, przygotowuje się do rozpoczęcia największego na świecie epickiego turnieju mobilnego w ścisłej współpracy z Conorem McGregorem, gwiazdą gry. Dystopia: Contest of Heroes została wydana na całym świecie w ponad 20 językach w dniu 18 listopada 2020 roku. Przy premierze Beetroot Lab ściśle współpracowało z gwiazdą MMA Conorem McGregorem i Paradigm Sports Management.

Conor McGregor wstrząsa branżą gier mobilnych dzięki nowemu turniejowi wieloosobowemu

W tym roku rozpocznie się epicki turniej wieloosobowy na żywo, którego gospodarzem jest sam Conor. Codzienne turnieje, w których można grać pojedynczo i w dwie osoby, pozwolą wygrać wspaniałe nagrody dostępne w grze. Cotygodniowe i miesięczne turnieje posłużą jako kwalifikacja do corocznego głównego turnieju z niezapomnianymi nagrodami w prawdziwym życiu. Są to m.in. gadżety z autografem, spotkanie z Conorem McGregorem, Lamborghini i nagrody pieniężne o wartości dziesiątek i setek tysięcy dolarów.

Conor McGregor zaprasza na turniej

Conor McGregor i rynek gier

Oprócz ogromnego turnieju, Conor McGregor przełamuje barierę między światami, stając się prawdziwą grywalną postacią w grze w Dystopia. Czyni go to jednym z niewielu sportowców, którzy kiedykolwiek zostali przedstawieni w grze, będąc jednocześnie grywalną postacią. Od momentu światowej premiery 18 listopada 2020 roku, gra osiągnęła już ogromny sukces i przyciągnęła uwagę graczy na całym świecie. Przez Huawei została uznana za najlepszą mobilną grę strategiczną w Europie. W Apple App Store oraz w sklepach Google Play i Samsung App Store wymieniono ją jako „5 najlepszych gier, które kochamy”. Conor McGregor jest na najlepszej drodze do zdobycia tytułu Best Game Award 2021 dzięki Dystopii.

„Z pewnością Nie moglibyśmy być bardziej podekscytowani tą grą i tym partnerstwem” – powiedział Davis Ziedins, współzałożyciel Beetroot Lab. „Conor McGregor podpisał potencjalnie najbardziej lukratywną wieloletnią umowę licencyjną dla sportowców/celebrytów w historii gier mobilnych. Jest prawdziwą globalną gwiazdą i pomoże Dystopii w osiągnięciu ogromnego sukcesu” – dodał.

„Branża gier mobilnych warta wiele miliardów dolarów to taka, do której chcieliśmy wejść z naszym klientem i partnerem biznesowym, Conorem McGregorem. Z niecierpliwością czekamy na udostępnienie tej wciągającej rozgrywki. Zarówno dla fanów Conora, jak i fanów gier na całym świecie” – powiedział Kilay Reinfeld, prezes Paradigm Sports.

„Najpierw przejąłem rynek sztuk walki, potem rynek whisky, a teraz przejmę branżę gier mobilnych, której poświęciłem się całkowicie” – powiedział Conor McGregor.

Dystopia: Contest of Heroes – turniej z epickimi nagrodami

W przeciwieństwie do innych gier strategicznych, głównym elementem Dystopia: Contest of Heroes będą globalne turnieje wieloosobowe. Gracze z całego świata będą rywalizować o epickie nagrody w grze i szansę na wygranie dziesiątek i setek tysięcy dolarów. Zwycięzca specjalnego corocznego turnieju Conora McGregora otrzyma Lamborghini z autografem oraz możliwość spotkania z samym McGregorem.

„Conor McGregor podbił świat sportów walki i przemysł whisky, teraz oczywiście czas na podbój branży gier mobilnych! Nie jesteśmy tutaj, aby brać udział, jesteśmy tutaj, aby przejąć kontrolę!” – powiedział Ziedins.

Dystopia: Contest of Heroes jest dostępna w 4 sklepach z aplikacjami na całym świecie:
Apple App Store: https://apps.apple.com/lv/app/dystopia-rebel-empires/id1501664800
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beetrootlab.dystopia
Samsung Galaxy Store: https://galaxystore.samsung.com/detail/com.beetrootlab.dystopia.gs
Huawei App Gallery: https://appgallery.huawei.com/#/app/C102948387

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx