Conor McGregor chce walki ze słynnym raperem!

Fot. Conor McGregor Instagram

Conor McGregor nie zapomniał o drwinach 50 Centa, które ten posyłał w jego kierunku w mediach społecznościowych. W filmie promocyjnym Proper No. Twelve Irish Whisky były mistrz UFC wymienił 50 Centa jako celebrytę, z którym najbardziej chciałby zawalczyć.

Irlandczyk chce się zmierzyć w oktagonie ze słynnym raperem, który obecnie ściśle współpracuje z Bellatorem. “Prawdopodobnie musiałbym powiedzieć “50 Cent”, chciałbym z nim walczyć” – oznajmił McGregor w filmie promocyjnym jego własnego whisky. „Przez cały czas budowania napięcia przed walką z [Floydem] Mayweatherem używałem go jako narzędzia, darmowego narzędzia promocyjnego. Wiedziałem, że był powiązany z Floydem, więc też go w to wciągnąłem, a on na to reagował przez długi czas, nakręcaliśmy publiczność, więc byłem mu bardzo wdzięczny. Ale potem zaczął małą tyradę przeciwko mnie w mediach społecznościowych, szczególnie na Instagramie, gdzie ciągle robił te memy o mnie”.

properwhiskey Instagram

Chociaż wiele wcześniejszych postów 50 Centa w różnych mediach społecznościowych na temat McGregora zostało usuniętych, jego reakcje na kontrowersyjną porażkę z mistrzem wagi lekkiej UFC Khabibem Nurmagomedovem nadal pozostają na Twitterze.

50 Cent Twitter
50 Cent Twitter

50 Cent nie zareagował jeszcze na wyzwanie Irlandczyka (od środy 30 października), ale wcześniej twierdził, że może pokonać w walce byłego mistrza dwóch dywizji wagowych UFC.

Read Previous

Liverpool – Arsenal. Dziesięć bramek na Anfield w Pucharze Ligi Angielskiej!

Read Next

Asian Doll ogłosiła datę premiery albumu “UFC”