REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Comedy Central: Rusza 9. sezon „Comedy Club”

Comedy Club 9 sezon
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Stand-uperzy „Comedy Clubu” przez osiem sezonów programu testowali na widzach Comedy Central autorską terapię śmiechem. W dziewiątej edycji posuwają się o krok dalej – czas na operację! Już w niedzielę 19 marca o godz. 22:00 na antenie Comedy Central startuje nowa odsłona „Comedy Club”, w której najlepsi polscy komicy po mistrzowsku operują humorem.

Personel „Comedy Clubu” to wybitni specjaliści badający poczucie humoru Polaków od lat. Głównodowodzącym zespołu i gospodarzem programu pozostaje Rafał Rutkowski. Asystuje mu grono doświadczonych ekspertów branży komediowej – wśród nich m.in. Tomasz Jachimek, Ewa Błachnio i Michał Pałubski. Obiecujący stażyści, który pojawią się w programie po raz pierwszy, to m.in. Filip Mazurek, Jakub Wilczek i najzabawniejszy Czech w Polsce – Roman Travnicek.

– W haśle dziewiątego sezonu, czyli „Operujemy humorem” jest coś na rzeczy, ponieważ w dzisiejszych czasach komik jest trochę lekarzem duszy, terapeutą. Ludzie chcą się śmiać, poczuć endorfiny i po prostu zapomnieć o tym, co na zewnątrz. Myślę, że komik pełni właśnie taką funkcję – mówi Rafał Rutkowski.

Jak zauważa, w dzisiejszej rzeczywistości każda dawka dobrego humoru jest mile widziana: – Śmiech w Polsce jest bardzo poszukiwany. Ludzie lubią i cenią komedie, chcą chodzić na stand-up, na kabaret, na farsy, na dobre komedie w kinie. Uważam, że najnowszy sezon „Comedy Clubu” spełni te oczekiwania. Jako prowadzący oraz występujący mogę Państwu zagwarantować, że jakość będzie wysoka, a poziom komików bardzo wyrównany.

W dniu premiery, 19 marca o godz. 22:00, wyjątkowo wyemitowane zostaną dwa odcinki programu. Zobaczymy w nich m.in. Ewę Błachnio, Jaśka Borkowskiego i Wiolkę Walaszczyk. Kolejne odcinki będą ukazywały się na kanale Comedy Central w każdą niedzielę o 22:00.

Comedy Club – 9 sezon

Zdjęcia do dziewiątego sezonu „Comedy Club” realizowane były w warszawskim teatrze Sabat. Od 13 marca premierze programu towarzyszą działania promocyjne pod hasłem „Operujemy humorem”. Za produkcję spotów odpowiada Dziki Film, natomiast za realizację pozostałych kreacji, agencja Kalicińscy. Media zaplanował dom mediowy Wavemaker.

Comedy Club – Operacja Humor

Kampania obejmuje kanały własne Paramount – spot emitowany na antenach Comedy Central, Paramount Network oraz w mediach społecznościowych nadawcy, w którym występują chirurg Rafał Rutkowski, asystent Tomasz Jachimek, anestezjolog Jasiek Borkowski, siostra Ola Radomska oraz siostra (zakonna) Paulina Potocka. Do działań zalicza się także promocja zewnętrzna: kampania digital i outdoor, reklamy na autobusach oraz spoty radiowe, emisja video i display w internecie (m.in YouTube, Facebook, Tik Tok).

Więcej o Comedy Central można znaleźć na comedycentral.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx