Przejdź do treści

Comedy Central: Premiera miniserialu komediowego „Karniak”

Comedy Central Karniak
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już w czwartek, 17 listopada o godz. 22.00 na antenie Comedy Central zadebiutuje miniserial „Karniak”. Jako pierwszy po pomoc do trenera Rutkowskiego zwróci się Radosław Majdan, który udowodni, że refleks bramkarza może przydać się nie tylko na boisku!

Sportowa kariera przemija, ale ambicje pozostają! W premierowym odcinku „Karniaka” w gabinecie Rafała Rutkowskiego pojawi się Radosław Majdan. Doświadczony golkiper będzie chciał… wrócić do gry. Po oryginalnym teście na refleks trener wpadnie na nietypowy pomysł. Widzowie przekonają się, że praca bramkarza nie musi ograniczać się do boiskowych zmagań. Była gwiazda piłki przestanie narzekać na brak zajęcia.

Premiera „The Office PL” na Comedy Central Polska

Pierwszy odcinek miniserialu „Karniak” już 17 listopada po godz. 22.00 na antenie Comedy Central oraz w digitalu – na kanale YouTube i profilu Facebook Comedy Central Polska. Kolejne odcinki będzie można oglądać w każdy poniedziałek i czwartek. Emisja ostatniego epizodu będzie miała miejsce jeszcze przed finałem mundialu.

„Karniak” to produkcja komediowa, w której wszyscy bohaterowie występują pod swoim prawdziwym nazwiskiem. W każdym z dziewięciu ok. 4-minutowych odcinków do trenera Rutkowskiego dołączy inna polska gwiazda. Po drugiej stronie trenerskiego biurka zasiądą: Radosław Majdan, Sławomir, Jarosław Gugała, Aleksandra Szwed, Michał Wiśniewski, Janusz Chabior i Agata Wątróbska, Katarzyna Bujakiewicz, Paweł Koślik oraz Tomasz Smokowski.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx