Collins Charity Fight Night. Marcinkiewicz, Deląg i Misiewicz na ściance

Collins Charity Fight Night
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

2 czerwca w Champions Sports Bar & Pub w Hotelu Marriott w Warszawie odbyła się charytatywna gala Collins Charity Fight Night.

Na ringu w pojedynkach bokserskich i kickbokserskich zmierzyli się Rafał „Tito” Kryla i Mariusz „Radzik” Radzikowski, Hanna „Tyson” Gujwan i Monika Porażyńska, Paweł Kaleta i Łukasz Kosiara, Szymon „Taxi Złotówa” Wrzesień i Sebastian Przybysz. Najwięcej emocji wzbudziły trzy walki wieczoru, w których Grzegorz Collins w formule kickbokserskiej pokonał Piotra Świerczewskiego, Albert „Dragon” Sosnowski w formule bokserskiej wygrał z Przemysławem Saletą, a najbardziej wyczekiwane starcie Rafała Collinsa z byłym premierem, Kazimierzem Marcinkiewiczem zakończyło się remisem.

Collins Charity Fight Night
Taxi Złotówa i Sebastian Przybysz, fot. Kurnikowski/AKPA

W trzeciej rundzie walki wieczoru Rafał Collins mocnym ciosem trafił byłego premiera. Marcinkiewicz mimo tego, że był liczony dotrwał do końca starcia. Sportowe wydarzenie uświetnił występy muzyczne Pawła Tura, Patrycji Markowskiej i Phats & Small. Zawodników do walki zagrzewali m.in. Paweł Deląg, Grażyna Wolszczak, Tomasz Szczepanik, Damian Janikowski, Bilguun Ariunbaatar i Piotr Liroy-Marzec.

Collins Charity Fight Night
Kazimierz Marcinkiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA

Oprócz walk odbyła się licytacja przedmiotów podarowanych przez sportowców i przyjaciół Fundacji Braci Collins. Licytowano m.in. koszulkę Bayernu Monachium z podpisem Roberta Lewandowskiego czy zdjęcia z podpisem Muhammada Alego. Wylicytować można było również koszulkę Manchesteru City podpisaną przez Pepa Guardiolę, koszulkę VfL Wolfsburg z podpisem Kuby Błaszczykowskiego i podpisaną przez Arkadiusza Milika koszulkę Olympique Marsylii. Cały dochód z gali zostanie przeznaczony na cele statutowe Fundacji Braci Collins.

Collins Charity Fight Night
Bartłomiej Misiewicz, fot. Kurnikowski/AKPA
Collins Charity Fight Night
Damian Janikowski, fot. Kurnikowski/AKPA
Collins Charity Fight Night
Mateusz Janusz, Pamela Stefanowicz (Fit Lovers), fot. Kurnikowski/AKPA
Collins Charity Fight Night
Wujek Samo Zło, fot. Kurnikowski/AKPA
Collins Charity Fight Night
Piotr „Liroy” Marzec, fot. Kurnikowski/AKPA

Kazimierz Marcinkiewicz vs Rafał Collins – face to face:

ZOBACZ:  Natsu i Patrycja z Team'u X. Która jest bardziej sexy?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx