REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Coke Studio: Jon Batiste nagrał hymn lata ze wsparciem J.I.D., Camilo, Cat Burns i NewJeans

Coke Studio Jon Batiste
Jon Batiste, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Coca-Cola udostępnia pierwszy utwór otwierający drugi sezon światowej platformy muzycznej Coke Studio, która łączy wyjątkowych artystów ze różnych zakątków świata. Nowy utwór zatytułowany „Be Who You Are (Real Magic)” został napisany i wykonany przez zdobywcę nagrody Grammy, amerykańskiego kompozytora i wokalistę, Jona Batiste’a. W piosence i klipie pojawiają się także J.I.D. znany m.in. z mega hitu „Enemy” Imagine Dragons, wschodzące gwiazdy k-popu z grupy NewJeans, Camilo oraz Cat Burns.

Coca-Cola „Real Magic” podkreśla magię więzi międzyludzkich i przekonanie, że nasze różnice sprawiają, że świat jest bogatszym i ciekawszym miejscem. To celebracja chwil i magii, która dzieje się, gdy ludzie się spotykają. Program uruchomiony po raz pierwszy w Pakistanie w 2008 r. i ponownie na całym świecie w maju 2022 r., Coke Studio, powraca w tym roku z odważniejszymi utworami, a także z planem sponsorowania festiwali, występami na żywo, czy treściami cyfrowymi umożliwiającym słuchaczom odkrywanie nowej muzyki z dowolnego miejsca na świecie. Druga edycja startuje w maju i potrwa do września 2023.

W ramach idei współpracy bez granic, Coke Studio zaprosiło Jona Batiste’a – artystę podpisanego przez Verve Records/Interscope/UMG – i ponad 16 wykonawców z USA, Wielkiej Brytanii, Kanady, Republiki Południowej Afryki, Kolumbii, Egiptu, Indii, Pakistanu, Bangladeszu, Turcji, Chin, Korei i Filipin. Stworzyli oni 9 zupełnie nowych utworów oraz ekskluzywne sesje Coke Studio. Zostaną one udostępnione fanom muzyki na całym świecie na wszystkich platformach muzycznych w czerwcu i lipcu.

Utwór i teledysk „Be Who You Are (Real Magic)” to afirmacja bycia wiernym sobie. Kiedy ludzie są sobą i akceptują wzajemne różnice, dzieje się prawdziwa magia. Utwór napisany przez Jona Batiste’a wykonywany jest wspólnie z przesuwającą granice k-popową grupą NewJeans, zdobywcą nagrody Latin Grammy kolumbijskm artystą pop Camilo, brytyjską piosenkarką, nominowaną do nagrody BRIT Award i Ivor Novello Cat Burns oraz urodzonym w Atlancie raperem J.I.D.

Be Who You Are (Music Video) – Coke Studio | Jon Batiste, J.I.D, NewJeans, Cat Burns, Camilo

Jon Batiste mówi: – Jestem dumny, że mogę współpracować z Coca-Colą, aby poprzez moją muzykę dzielić się ze światem przesłaniem człowieczeństwa. Platforma Coke Studio doskonale wykorzystuje swój światowy zasięg, aby zbliżać artystów z różnych kultur. Przy tym celebrując nasze różnice kulturowe i jedność nas wszystkich. To takie nietradycyjne, innowacyjne podejście, które przyjęliśmy. Wydało mi się to bardzo naturalne, że po prostu robię swoje w World Music Radio.

Kiedy pisałem „Be Who You Are (Real Magic)”, chciałem stworzyć hymn, który oddaje prawdziwą magię. Magię, która dzieje się, gdy spotykamy się jako nasze autentyczne ja. W piosence występują moi nowi przyjaciele z całego świata, fenomenalnie wyjątkowi artyści: NewJeans, Camilo, J.I.D i Cat Burns. Naprawdę świetnie się bawiliśmy i mam nadzieję, że ludzie na całym świecie poczują ten klimat.

Coca-Cola uruchomi także swój pierwszy reality record store na Coke Studio Digital Hub. Będzie zawierał treści inspirowane teledyskiem „Be Who You Are (Real Magic)”. W wirtualnej przestrzeni fani będą mogli wejść do świata wideo, w którym pojawi się awatar Jona Batiste wprowadzający użytkowników do jego muzyki, specjalnie zaprojektowanych gier i innych ekskluzywnych treści.

– Universal Music Group z dumą kontynuuje współpracę z Coke Studio w ramach programu, który tworzy wyjątkową współpracę z najbardziej rozpoznawalnymi nazwiskami w muzyce, aby ponownie jednoczyć fanów na całym świecie w tym bezprecedensowym doświadczeniu muzycznym – mówi Richard Yaffa, wiceprezes Universal Music Group.

Artystami Coke Studio 2023 będą:

 • Camilo (Kolumbia)
 • NewJeans (Korea Poł.)
 • J.I.D (Stany Zjednoczone)
 • Cat Burns (Wielka Brytania)
 • Imagine Dragons (Stany Zjednoczone)
 • Sam Smith (Wielka Brytania)
 • Diljit Dosanjh (Indie/Kanada)
 • Evdeki Saat (Turcja)
 • Inner City Youth Orchestra of Los Angeles (Stany Zjednoczone)
 • Nasty C (RPA)
 • Jessie Reyez (Stany Zjednoczone)
 • Shae Gill (Pakistan)
 • Shreya Ghoshal (Indie)
 • XIN LIU (Chiny)
 • Zack Tabudlo (Filipiny)
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx