Co się dzieje na zgrupowaniu Miss Polski 2020 i Miss Polski Nastolatek 2020?

Fot. Miss Polski

Pierwszą atrakcją zaraz po badaniach na obecność COVID-19 dla finalistek Miss Polski 2020 i Miss Polski Nastolatek 2020 było szkolenie z ratownikami medycznymi z AED_MAX, którzy omówili z finalistkami jak przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się pandemii koronawirusa oraz nauczyli dziewczyny jak udzielać pierwszej pomocy.

Zaraz po szkoleniu i zakwaterowaniu odbyły się warsztaty z psychologiem i psychoterapeutą oraz ex-modelką Kają Funez-Sokołą na temat samorozwoju i budowaniu pewności siebie. Podczas warsztatów Kaja opowiedziała finalistkom m.in. jak wspierać się wzajemnie bez zazdrości oraz jak budować granice.

Po wszystkich szkoleniach, naładowane pozytywną energią i wiedzą finalistki udały się na sesję zdjęciową zorganizowaną przez markę Jubiler Schubert, a także na oficjalną sesję zdjęciową Miss Polski, którą przeprowadził Igor Drozdowski. O makijaże finalistek zadbali specjaliści z firmy Wariacje Piękna by Sylwia Piwowarczyk, a o fryzury styliści fryzur z Zaremba International Academy.

Miss Polski 2020 – zgrupowanie

W weekend wyspane i gotowe finalistki konkursu wyspane i gotowe ruszyły do działania do magicznego parku wodnego Suntago na nagrania wizytówek dla telewizji Polsat i materiałów promocyjnych, w których brał udział prowadzący finał Miss Polski 2020 Krzysztof Ibisz.

Po powrocie z nagrań w “tropikach” finalistki ruszyły na próby choreograficzne przygotowujące je do występu na scenie. Dziewczyny pracują pod okiem choreograf Anny Bubnowskiej. Finał Miss Polski nie może się odbyć bez pięknych stylizacji, o które zadbała Katarzyna Cygańska. Najpiękniejsze dziewczyny w Polsce pokażą się na scenie w kolekcjach m.in. Violi Piekut, Joanny Muzyk oraz w sportowych ubraniach marki Brubeck.

ZOBACZ:  Sylwia Madeńska - sekret jej szczupłej sylwetki

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx