Przejdź do treści

Clout MMA 2: Marcin Najman zdyskwalifikowany! Adrian Cios wyniesiony na noszach

Najman Cios walka
Adrian Cios, fot. Clout MMA

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Marcin Najman został zdyskwalifikowany w swojej drugiej walce na gali Clout MMA 2. Sędziowie dopatrzyli się u Najmana nielegalnych ciosów w tył głowy Adriana Ciosa.

Walka Najman vs Cios na Clout MMA 2 nie trwała długo. Już na początku walki Marcin Najman ruszył z wielką agresją na swojego rywala. Widać było dużą złość w jego oczach. Najman zaatakował kolanem swojego rywala. O 20 kg lżejszy Cios jednak obalił „El Testosterona” i pojedynek przeniósł się do parteru. Tam Najman obijał głowę Adriana Ciosa. Ten zaczął trzymać się za tył głowy. Sędzia zdecydował się przerwać walkę dopatrując się uderzeń przez Najmana w tył głowy swojego rywala. Adrian Cios długo leżał na deskach trzymając się za tył głowy. W końcu został wyniesiony przez medyków na noszach z klatki.

„Nie uważam żeby były tam faule. Cios się obsrał i nie chciał dalej walczyć. To jest pierd*lony atencjusz i tchórz i nie chciał walczyć. Jeżeli uderzyłem go w tył głowy to było to w ferworze walki” – powiedział po walce Marcin Najman.

twitter.com/cloutmma
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx