Cleo, Marta Manowska i Dominika Gwit w akcji charytatywnej!

Cleo akcja charytatywna
Cleo, fot. AKPA

OBSERWUJ NAS:

W poniedziałkowy poranek salon “u fryzjerów” na Muranowie stał się miejscem, gdzie zawitali wagarowicze, ale nie byle jacy! Salon odwiedziły niepełnosprawne dzieci z Fundacji Aktywnej Rehabilitacji, które w ten sposób świętowały pierwszy dzień wiosny.

Dzieci nie tylko mogły liczyć na profesjonalną obsługę fryzjerską, ale także spotkać prawdziwe gwiazdy. Mogły również porozmawiać z nimi i dowiedzieć się czegoś więcej na temat ich pracy. Wśród zaproszonych osób, które dzieliły się swoją radością i pozytywnym spojrzeniem na świat znalazły się Cleo, Marta Manowska i Dominika Gwit. Młodzież wypytywała celebrytki nie tylko o marzenia z dzieciństwa, ale także samoakceptację i niepełnosprawność.

Cleo charytatywnie
Cleo, fot. Kurnikowski/AKPA

“Niepełnosprawność kojarzy mi się z osobami, które cały czas pokonują swoje granice i bariery. Są niczym herosi! Bije od nich miłość, ciepło, inspirują wszystkich dokoła. To ludzie silni i nadzwyczajni, od których można się wiele nauczyć” – powiedziała Cleo. Pytanie o samoakceptację dzieci skierowały do Dominiki Gwit, która najrzetelniej mogła udzielić odpowiedzi bazując na własnym doświadczeniu. “Z życia trzeba się cieszyć i brać garściami to, co nam daje. Ważne jest by kochać siebie. Jest to bardzo trudna rzecz, na którą pracuje się latami. Nie chodzi o to jak wyglądamy, jakie mamy problemy& Chodzi o to, czy potrafimy siebie zaakceptować takimi, jakimi jesteśmy” – powiedziała aktorka.

Cleo, Marta Manowska i Dominika Gwit w akcji charytatywnej

Dominika Gwit
Dominika Gwit, fot. Kurnikowski/AKPA

Marta Manowska, z kolei musiała powiedzieć co sprawia jej największą trudność w pracy. “Przygotowując się do każdej rozmowy czuję lęk, ponieważ muszę tak poprowadzić wywiad, by nikogo nie urazić. Chcę wejść do świata osoby, z którą rozmawiam i dzięki poruszanym tematom sprawić, by widzowie też mogli z tego coś wynieść”– dodała dziennikarka. Oczywiście podopieczni Fundacji Aktywnej Rehabilitacji z zainteresowaniem chłonęli każde słowo Cleo, Marty i Dominiki. Z nieskrywaną radością robili sobie również zdjęcia z gwiazdami.

Marta Manowska charytatywnie
Marta Manowska, fot. Kurnikowski/AKPA
ZOBACZ:  Natalia Piguła reprezentantką Polski na Miss Universe
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x