City Eye czuwa i pilnuje. Premiera na PC już 12 sierpnia

City Eye premiera PC
Fot. City Eye

Już 12 sierpnia br. na PC zadebiutuje City Eye, symulator miejskiego monitoringu. Gracz wciela się w operatora całego systemu monitoringu, który czuwa i pilnuje porządku. Jak wskazują twórcy, City Eye to tytuł inspirowany nowoczesnymi systemami monitoringu i kontroli, służącymi do wykrywania różnego rodzaju zagrożeń.

City Eye to gra stworzona przez Ultimate Games S.A. Wydawcami na PC są Ultimate Games S.A. i Gaming Factory S.A. W City Eye gracz zostaje operatorem centralnego systemu monitoringu miejskiego. Głównym zadaniem jest opanowanie oraz zwalczanie przestępczości i innych zagrożeń. Rozgrywka koncentruje się na wyszukiwaniu różnych niebezpieczeństw, a potem śledzeniu podejrzanych kryminalistów i rozwoju zdarzeń, by finalnie wezwać odpowiednie służby.

Twórcy wskazują, że skuteczny operator musi przede wszystkim zadbać o dokładną obserwację oraz dobre rozpoznanie rzeczywistych zagrożeń. Co ważne, to mogą być bardzo różne zagrożenia, w tym np. niszczenie mienia, kradzież samochodu, bójka, pożar, wypadek drogowy czy nawet terroryzm.

System monitoringu obejmuje w sumie aż kilkaset kamer działających w różnych dzielnicach. Jak zaznaczają twórcy, City Eye to tytuł inspirowany współczesnymi, czyli coraz bardziej zaawansowanymi, systemami monitoringu i kontroli. Żywotność gry zdecydowanie zwiększa zastosowany system losowości zdarzeń.

City Eye – Trailer gry

City Eye – główne cechy:

  • symulator miejskiego monitoringu;
  • różne dzielnice, setki kamer;
  • rozbudowany system monitoringu wizyjnego;
  • wiele rodzajów zagrożeń;
  • losowość zdarzeń;
  • kontrola nad życiem miasta;
  • walka o ład i porządek.

Gra zadebiutuje na PC (Steam) 12 sierpnia 2022 r.

City Eye (Steam): https://store.steampowered.com/app/759080/City_Eye/.

ZOBACZ:  The Crew 2 - Bugatti Centodieci i EB110 dostępne w Elite Bundle

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx