Cinnamon Girl – pierwszy singiel zapowiadający drugi album The Entrepreneurs

Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

“Cinnamon Girl” to pierwszy oficjalny singiel z drugiego albumu The Entrepreneurs “Wrestler”, który ukaże się nakładem Crunchy Frog 26 lutego przyszłego roku.

“Cinnamon Girl” to jeden z najbardziej osobistych utworów The Entrepreneurs: “To nasze podejście do tak zwanej “codziennej poezji” z krótkimi winietami tekstowymi opisującymi doświadczenie rodzicielstwa osadzone w zniekształconym gitarowym riffie” – mówią członkowie zespołu.

The Entrepreneurs rozpoczęło swoją działalność jako duet, kiedy Anders Hvass (basista) i Mathias Bertelsen (wokalista/ gitarzysta) spotkali się będąc jeszcze nastolatkami. Obaj dorastali w Thy wiejskim regionie Danii, znanym z kreatywnego środowiska i postępowej kultury młodzieżowej. Pragnienie nowych wrażeń było tak wielkie, że przenieśli się do Kopenhagi, gdzie do zespołu dołączył Jonas Wettersle (perkusista).

Po intensywnych trasach koncertowych z debiutancką EP-ką trio zyskało reputację jednego z zaciekłych zespołów występujących na żywo w Danii. Wprowadzając na europejskie sceny bogate estetyczne i eksperymentalne, niektóre z najważniejszych podgatunków rocka, takich jak punk, grunge i post-rock.

The Entrepreneurs – Cinnamon Girl:

The Entrepreneurs – Cinnamon Girl

Link do utworu w serwisach streamingowych: TUTAJ.

ZOBACZ:  Missy Elliott opublikowała teledysk do "Cool Off"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x