Christina Aguilera w „Rodzinie Addamsów”!

Fot. mat. prasowy

Utwór w wykonaniu Christiny Aguilery „Haunted Heart” („Nawiedzone serce”), pojawi się na ścieżce dźwiękowej nowego, animowanego filmu o ekscentrycznej rodzinie Addamsów (w kinach od 25 października). Anonsując premierę utworu, artystka napisała na Twitterze i Facebooku: „Wszyscy wiemy, że Halloween to mój ulubiony czas w roku”.

Rzeczywiście, „Rodzina Addamsów” to idealny film na Halloween. Addamsowie mają bez wątpienia makabryczne upodobania, ale mimo wszystko pełni są specyficznego uroku. Gościnni i hojni, mogą jednak być trudni do zaakceptowania przez tych, którzy trafią do ich widmowej rezydencji, wyglądającej na siedzibę krwiożerczych potworów. Ale i tak Morticia, której głosu użycza w oryginalnej wersji Charlize Theron, Gomez (w tej roli Oscar Isaac) i Wednesday, mówiąca głosem Chloe Grace Moretz, skradną serca nie tylko fanów rodzinki, lecz także i tych widzów, którzy „Rodzinę Addamsów” dopiero poznają. – Dzisiejsza animacja bardzo ułatwia snucie opowieści nie z tego świata w sposób wielce sugestywny i wiarygodny – mówił Conrad Vernon, współreżyser filmu (razem z Gregiem Tiernanem).

Christina Aguilera – Haunted Heart

Stworzyliśmy chodzące drzewa i gadające koperty, wirujące stoły oraz głowy unoszące się w powietrzu, śpiewające i jednocześnie podskakujące. I dodawał: – Nie zamierzaliśmy tworzyć filmu dla sześciolatków, ale dla całej rodziny. W latach trzydziestych nawet dziewięćdziesięciolatkowie byli fanami Addamsów. Tak więc i my postanowiliśmy kontynuować tę tradycję i nasz film skierowany jest do całych rodzin.

Sympatyczna – choć o bardzo szczególnych zwyczajach – rodzinka, po przeprowadzce do New Jersey, musi stawić czoło wyzwaniom XXI wieku. A także wścibskiej, sprytnej i chciwej prezenterce telewizyjnej Margaux Needler. W dodatku Addamsowie szykują się do wielkiej rodzinnej uroczystości.

Rodzina Addamsów – drugi zwiastun animacji
ZOBACZ:  Gwiazdy na premierze nowego filmu Patryka Vegi "Bad Boy"! Film w kinach już od 21 lutego

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx