Children of Morta – Family Trials. Duży dodatek do gry już niedługo!

Children of Morta Family Trials
Fot. kadr z gry Children of Morta

OBSERWUJ NAS:

11 bit studios i Dead Mage udostępnili zaktualizowaną mapę drogową do Children of Morta. Twórcy ogłosili także Family Trials jako nowy darmowy tryb, który pojawi się „wkrótce” w grze.

Data premiery Family Trials nie jest jeszcze znana, ale trochę informacji na ten temat można znaleźć na stronie Steam gry. Twórcy twierdzą, że początkowo miało to być płatne DLC. 100% dochodu z poprzedniego płatnego DLC, Paws and Claws, zostało przekazane na cele charytatywne Humane Society International. Ponieważ twórcy zgromadzili już ponad 100 000$, jako podziękowanie dla graczy zostanie udostępniony tryb Family Trials za darmo.

Children of Morta – Family Trials. Darmowe DLC do gry już niedługo

Family Trials to z pewnością gra zorientowana na walkę, niezależna od kampanii fabularnej. Ta duża aktualizacja polega na przedzieraniu się przez niebezpieczne lochy gry. Jednocześnie wypełniając cele i tworząc najlepsze postacie, w celu likwidacji wszystkich potworów, pod-bossów i bossów, którzy staną ci na drodze. Trzy poziomy trudności oferują oczywiście zróżnicowane wyzwania.

Children of Morta – Family Trials Mode | Official Teaser
ZOBACZ:  Wiedźmin rusza na polowanie w świecie Daemon X Machina na Nintendo Switch!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x