“Chcemy po prostu robić piosenki”, czyli opowieść o słodkiej, młodzieńczej naiwności

Fot. kadr z teledysku "Kirke"

OBSERWUJ NAS:

Grupa Prosac to pochodzący z małego Wielkopolskiego miasta duet, który powstał z pasji, ale przede wszystkim wieloletniej przyjaźni. Wcześniej wydawali kawałki po prostu jako Rvba (teksty) i Fredrick (produkcje). Były nawet sukcesy, ale do tego nie chcą wracać. Jest nowe, jest Prosac.

Gatunek ciężki do sklasyfikowania: “Nie chcemy, aby ktoś nas utożsamiał z rapem, rockiem, popem czy innym gatunkiem. Gramy to co nam akurat wpadnie do głowy, wszystko wychodzi z naszych emocji, więc na przekór wszystkiemu co “modne” uznajemy, że jest to EMO i tyle”.

“Kirke” to trzecia propozycja od ekipy Prosac. Jak sami twierdzą, do tej pory było dosyć spójnie stylistycznie, ale w folderach jest jeszcze kilka pochowanych odskoczni, które być może kogoś rozczaruje, a kogoś zaciekawi. “Mówią nam, że aby zaistnieć musimy więcej się pokazywać, prowadzić media społecznościowe, wymyślać coraz to nowsze pomysły…być może, ale my chcemy po prostu siedzieć w studiu i grać”. Czy jest w Polsce miejsce na muzykę rockową, w której są ślady grunge’u i brit popu? Muzykę indie, ale przy tym melodyjną, hipnotyzującą i liryczną?

Prosac – Kirke – S01E03:

Prosac – Kirke
ZOBACZ:  Royce da 5'9'', T.I., CyHi The Prynce i inni w mocnym numerze "Black Savage"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x