REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” już za nami!

Fot. realnews.pl

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W poniedziałkowy wieczór w oranżerii warszawskiej Restauracji Endorfina przy ul. Foksal 2 odbył się wyjątkowy pokaz charytatywny, specjalnej kolekcji Violi Piekut, w którym w rolach modelek wystąpiły małe podopieczne Fundacji Spełnionych Marzeń wraz z gwiazdami kina, estrady oraz telewizji.

Małe modelki, które wzięły udział w pokazie to dziewczynki w trakcie i po leczeniu nowotworowym z warszawskich, dziecięcych ośrodków onkologicznych. Z radością towarzyszyły im na wybiegu gwiazdy świata muzyki, kina, teatru i telewizji. To prawdziwe święto wygranej z chorobą nowotworową corocznie organizowane przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Małym modelkom na wybiegu towarzyszyły m.in. Viola Piekut, Beata Tadla, Anna Korcz, Marzena Rogalska, Gabi Drzewiecka, Karolina Pilarczyk, Grażyna Torbicka, Joanna Jabłczyńska czy Anna Dereszowska. Na scenie mogliśmy podziwiać m.in. występ artystyczny zespołu LeonVoci, galę poprowadził Olivier Janiak, a organizatorami wydarzenia byli Fundacja Spełnionych Marzeń i Amrit Oriental Food.

Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” – zobacz relację z wydarzenia:

Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom”
Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również: