Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” już za nami!

Fot. realnews.pl

W poniedziałkowy wieczór w oranżerii warszawskiej Restauracji Endorfina przy ul. Foksal 2 odbył się wyjątkowy pokaz charytatywny, specjalnej kolekcji Violi Piekut, w którym w rolach modelek wystąpiły małe podopieczne Fundacji Spełnionych Marzeń wraz z gwiazdami kina, estrady oraz telewizji.

Małe modelki, które wzięły udział w pokazie to dziewczynki w trakcie i po leczeniu nowotworowym z warszawskich, dziecięcych ośrodków onkologicznych. Z radością towarzyszyły im na wybiegu gwiazdy świata muzyki, kina, teatru i telewizji. To prawdziwe święto wygranej z chorobą nowotworową corocznie organizowane przez Fundację Spełnionych Marzeń.

Małym modelkom na wybiegu towarzyszyły m.in. Viola Piekut, Beata Tadla, Anna Korcz, Marzena Rogalska, Gabi Drzewiecka, Karolina Pilarczyk, Grażyna Torbicka, Joanna Jabłczyńska czy Anna Dereszowska. Na scenie mogliśmy podziwiać m.in. występ artystyczny zespołu LeonVoci, galę poprowadził Olivier Janiak, a organizatorami wydarzenia byli Fundacja Spełnionych Marzeń i Amrit Oriental Food.

Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom” – zobacz relację z wydarzenia:

Charytatywny Pokaz Mody „Dzieci Dzieciom”
ZOBACZ:  Sylwester marzeń z Dwójką 2020. Wystąpią m.in. Cleo, Zenon Martyniuk, Roksana Węgiel i Modern Talking

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn