Chabior, Damięcki, Koślik. „Lokal zamknięty” w kinach od 2 lipca

Lokal zamknięty w kinach
Fot. kadr z filmu "Lokal zamknięty"

Janusz Chabior jako skorumpowany i bardzo niegrzeczny polityk. Mateusz Damięcki jako groźny i nieco szalony policjant. Eryk Kulm Jr i Paweł Koślik jako dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy. Emma Giegżno i Magdalena Kaczmarek jako dziewczyny do wynajęcia. Wielka forsa, gruby przekręt i 10 dni kwarantanny w domu. Pandemiczna historia z przymrużeniem oka – „Lokal zamknięty” pojawi się w kinach już 2 lipca!

Kto to słyszał? Zaraza w domu miłości! Pandemiczna historia z przymrużeniem oka i jak zapowiadają twórcy, komedia jakiej jeszcze nie było. W obsadzie filmu znaleźli się: Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Paweł Koślik, Eryk Kulm Jr, Emma Giegżno, Magdalena Kaczmarek oraz Wojciech Solarz.

Bart (Eryk Kulm Jr) i Nerd (Paweł Koślik) mają świetny plan. Chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego Polityka (Janusz Chabior), który ukrywa kasę z łapówek w lodówce. Dużą kasę! Droga do celu wiedzie przez agencję towarzyską, więc panowie będą musieli użyć podstępu, żeby zrealizować swój plan. Na ich drodze pojawiają się jednak nieoczekiwane przeciwności. A to w lokalu zjawia się stały klient – Policjant (Mateusz Damięcki), a to Sutener, żądający zapłaty. Co gorsza, nieugięty Pracownik Sanepidu zamyka agencję na 10 dni, wraz z wszystkimi obecnymi w niej klientami. Łatwy i prosty plan zaczyna się coraz bardziej komplikować. Chętnych do kasy jest coraz więcej. Czy ten skok na forsę może zakończyć się happy endem?

Lokal zamknięty – zwiastun filmu w wersji reżyserskiej:

Lokal zamknięty – trailer (wersja reżyserska) | Lokal zamknięty w kinach
Lokal zamknięty w kinach
Lokal zamknięty – plakat filmy
ZOBACZ:  Kulig i Czernecki i miłość kontra rodzina! "Każdy wie lepiej" w kinach od 5 sierpnia

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx