Ceremonia Losowania Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2020 już 2 lutego!

Fot. Amp futbol

OBSERWUJ NAS:

Już 2. lutego o g.12:00 w Pałacu Krzysztofory przy Rynku Głównym w Krakowie w Sali Miedzianej odbędzie się ceremonia losowania Mistrzostw Europy Amp Futbol Kraków 2020, podczas której poznamy rywali biało-czerwonych w walce o medale.

Podczas ceremonii, którą poprowadzi Michał Pol, zaprezentowany zostanie puchar turnieju, wręczone zostaną nagrody specjalne europejskiej federacji EAFF oraz oczywiście wylosowane zostaną grupy i drabinka turnieju.

W ceremonii losowania wezmą udział goście specjalni między innymi z UEFA, PZPN, Ministerstwa Sportu, a także przedstawiciele wszystkich 16 krajów uczestniczących w turnieju, w tym zawodnicy i trenerzy reprezentacji Polski Amp Futbol. Gospodarzem wydarzenia będzie prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Mistrzostwa Europy Amp Futbol Kraków 2020 odbędą się w dniach 13-20 września 2020 w Krakowie na obiektach Cracovii, Garbarni i Prądniczanki. W turnieju, którego ambasadorem jest Robert Lewandowski weźmie udział 16 europejskich reprezentacji. Polacy bronić będą brązowego medalu zdobytego w 2017 roku podczas mistrzostw Europy w Turcji, których finał na żywo na stadionie w Stambule oglądało 41 000 kibiców.

Tak prezentują się “koszyki”, z których 2 lutego w Krakowie zostaną rozlosowane grupy #AmpEURO2020:

Fot. Amp futbol
ZOBACZ:  Wiktoria Nnaka, 19-letnia zawodniczka z Koszalina, została Mistrzynią Świata IFBB!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x