REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

CD Projekt kupił kompleks nieruchomości przy Jagiellońskiej 74 w Warszawie

Fot. CD Projekt

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

CD Projekt, twórca serii gier o Wiedźminie i nadchodzącego Cyberpunka 2077, kupił kompleks nieruchomości przy Jagiellońskiej 74 w Warszawie.

– Od 20 lat CD Projekt mieści się w wynajmowanym budynku przy Jagiellońskiej 74. Tu powstawały nasze gry, tu kreowaliśmy nowe fantastyczne światy i przez lata inwestowaliśmy w infrastrukturę potrzebną do produkcji gier. Zapuściliśmy tu korzenie i myśląc o rozwoju firmy zdecydowaliśmy aby związać się z tym miejscem na dłużej, ale na naszych warunkach – z siedzibą, której jesteśmy właścicielem i którą będziemy dalej dostosowywać do naszych potrzeb i wizji – powiedział Adam Kiciński, prezes CD Projekt.

W sumie, razem z wcześniej nabytą, sąsiadującą nieruchomością przy Jagiellońskiej 76, spółka dysponuje ponad 24 tys. mkw powierzchni gruntu i ponad 18 tys. mkw powierzchni użytkowej, w tym w większości powierzchni biurowych.

Zakup nieruchomości zabezpieczy spółce możliwość dalszego rozwoju i umożliwi kreowanie przestrzeni zgodnie z potrzebami prowadzonej działalności.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx