Caville – Freakshow. Nowy singiel w ramach projektu My Name Is New

Fot. Caville – Freakshow

Teledysk “Freakshow” to materiał od świetnie rokujących artystów, którzy swoją twórczość opierają na szeroko rozumianym eklektyźmie.

Caville to zespół, którego wnikliwi obserwatorzy i słuchacze mieli już okazję poznać przy okazji singla “Feromony”, jaki ukazał się w ramach My Name Is New. Skład w swojej twórczości stawia na połączenie wyłaniającej się z mroku elektroniki z tanecznymi brzmieniami, lirycznie z kolei kładąc nacisk na ukazanie ciemniejszej strony ludzkiej natury, która kryje się w każdym z nas.

Muzyka i teksty tworzone przez frontmana zespołu, Toma Drogokupca, to forma artystycznej zabawy łączącej w sobie wiele form pokazujących, że dzisiejsza twórczość to nie tylko określone schematy. Słychać to w najnowszym singlu “Freakshow”, który można potraktować jako hymn każdego, kto czuje się pominięty lub dotknięty w dzisiejszym świecie. Utwór zaprasza do odkrywania tego, kim jesteśmy oraz nauka, że bycie “innym” jest czymś wyjątkowym i ważnym. Do piosenki powstał bardzo barwny i wymowny teledysk.

Caville – Freakshow:

Caville – Freakshow

Singiel “Freakshow” w serwisach streamingowych: KayaxMusic.lnk.to/Freakshow.

Read Previous

Jan Błachowicz przed UFC Rio Rancho: Boję się latać

Read Next

Już dziś startuje trasa koncertowa “Czułość proszę” Anny Wyszkoni