Przejdź do treści

CAVEMMA 4: Gdzie oglądać online? Kto będzie komentował?

CAVEMMA 4 Gdzie oglądać
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już 1 marca odbędzie się gala CAVEMMA 4: Blood Circle w Jastrzębiu-Zdroju. W klatce pojawi się plejada fighterów znanych z występów w UFC, Bellator, KSW i wielu innych czołowych federacjach MMA z całego świata. Fani mieszanych sztuk walki zobaczą aż 13 pojedynków.

Walki w ringu zapowiadać będzie Adrian Walczyk. Główna walka wieczoru: Maciej „Spartan” Różański vs Cleiton „Predator” Silva. Za polski komentarz odpowiadać będą Patryk Prokulski (TVP Sport, Kanał Sportowy) i Filip Błachut (InTheCage.pl), studio poprowadzi natomiast Edward Durda.

Wydarzenie będzie dostępne na platformie MEGOGO w pakietach Optymalnym i Maksymalnym.

MEGOGO – Co to? Jak oglądać?

MEGOGO to międzynarodowy serwis założony w 2011 roku. W Polsce usługi dostępu do MEGOGO są świadczone przez polską spółkę prawną, MEGOGO.PL Sp. z o.o., która jest zarejestrowana i działa zgodnie z prawem Rzeczypospolitej Polskiej. Obecnie serwis działa w wielu krajach, a część katalogu jest dostępna na całym świecie (z wyjątkiem terytorium Federacji Rosyjskiej i Republiki Białorusi).

MEGOGO to zaawansowana platforma streamingowa dostarczająca różnorodne treści audiowizualne, obejmujące filmy, seriale, programy telewizyjne i kanały tematyczne. Znana ze swojej innowacyjności i bogatej oferty, platforma MEGOGO zdobyła uznanie globalnej publiczności, oferując atrakcyjne i zróżnicowane treści dla milionów subskrybentów.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx