Przejdź do treści

Car Mechanic Simulator Classic już dostępny na Xbox One

Fot. Car Mechanic Simulator Classic

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bestsellerowa seria gier Car Mechanic Simulator powiększa się o kolejną odsłonę na Xbox One. Car Mechanic Simulator Classic to tytuł pozwalający na wcielenie się w mechanika samochodowego i stworzenie własnego imperium warsztatowego.

Edycja Classic jest oparta na grze, która została wcześniej bardzo dobrze przyjęta na PC. Car Mechanic Simulator Classic pojawił się w cyfrowej dystrybucji 14 sierpnia br.

To druga gra bestsellerowej serii symulatorów mechanika samochodowego, która pojawia się na Xbox One. W czerwcu 2019 r. do sprzedaży trafił Car Mechanic Simulator i zebrał wysokie oceny (wskaźnik Metascore na poziomie 75/100).

Za stworzenie i wydanie Car Mechanic Simulator Classic odpowiada polska firma Ultimate Games S.A. Grę oparto na bardzo ciepło przyjętej przez graczy starszej odsłonie znanej z PC – Car Mechanic Simulator 2015. Ta edycja ma obecnie aż 91 proc. pozytywnych recenzji na platformie Steam.

Car Mechanic Simulator Classic

Jak wskazuje Ultimate Games S.A., gra daje bardzo wiele różnorodnych możliwości. Rozgrywka sprowadza się przede wszystkim do naprawiania samochodów. Gracz może przyjmować różne zlecenia, które pozwalają na zarobienie pieniędzy i późniejsze wydanie ich np. na rozwinięcie warsztatu i poprawę umiejętności. Tytuł pozwala m.in. na zakup zdewastowanych aut na aukcjach – potem można je naprawić, by sprzedać z odpowiednim zyskiem albo zachować we własnej kolekcji.

W Car Mechanic Simulator Classic każdy z dostępnych samochodów składa się z kilkuset osobnych części (np. elementy wnętrza, silnika i karoserii), a dany pojazd można rozłożyć na części pierwsze. W sumie dostępne są auta należące do 8 różnych rodzajów.

Car Mechanic Simulator Classic

„Car Mechanic Simulator Classic to gra o takiej samej zawartości jak pierwowzór z PC. Oczywiście dostosowaliśmy ją przy tym do specyfiki konsoli Microsoftu. Dla grających na Xbox One fanów serii to kolejna porcja dobrej zabawy w warsztacie samochodowym. Dla osób, które jeszcze nigdy nie grały w Car Mechanic Simulator, to z kolei świetny wybór na poznanie serii” – mówi COO Ultimate Games S.A., Rafał Jelonek.

Car Mechanic Simulator Classic – główne cechy:

• tworzenie warsztatowego imperium;
• rozbudowany system zleceń;
• każdy samochód to kilkaset osobnych części;
• szerokie możliwości rozwijania warsztatu i umiejętności;
• system aukcji;
• własna kolekcja aut.

Datę premiery Car Mechanic Simulator Classic na Xbox One ustalono na 14 sierpnia 2020 r.

Car Mechanic Simulator Classic (Microsoft Store): https://www.microsoft.com/p/car-mechanic-simulator-classic/9n6sf7n3j54b

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google