Przejdź do treści

„Cały ten seks” na Amazon Prime Video będzie miał premierę 10 listopada

Cały ten seks amazon
Fot. kadr z filmu "Cały ten seks"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Amazon ogłosił premierę filmu „Cały ten seks”, pierwszej polskiej komedii produkcji własnej, która od 10 listopada 2023 roku będzie dostępna dla polskich klientów Prime wyłącznie w serwisie Amazon Prime Video.

„Cały ten seks” od Amazon to niegrzeczna komedia nie tylko dla dwojga. To film o tym, co nas kręci i o czym z pewnością powinniśmy rozmawiać. „Cały ten seks” dołączy do bogatej oferty Amazon Prime Video w Polsce. Klienci Amazon Prime Video mogą cieszyć się oszczędnościami, wygodą i dostępem do rozrywki w ramach jednej subskrypcji za 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

O czym jest film „Cały ten seks”?

Każdy z nas ma jakieś fantazje seksualne. Niektóre zupełnie pospolite, inne całkiem szalone, jeszcze inne totalnie odjechane. Tylko kiedy powiedzieć o nich drugiej osobie? Nie można tego zrobić na pierwszej randce, weźmie cię za zboczeńca! Na trzeciej? Na piątej? Po pół roku? Po ślubie? Czy po czterdziestce? Stawka idzie tylko w górę! Ale kiedyś… kiedyś trzeba to zrobić.

„Cały ten seks” opowiada historię sześciu par zmagających się z szeregiem wyzwań na różnych etapach związku. Wśród nich są Tomek i Iza (Nicolas Przygoda i Natalia Sierzputowska), para nastolatków, którzy dopiero zaczynają swoją podróż seksualną, balansując pomiędzy ekscytacją a niepewnością; Artur i Zofia (Michał Czernecki i Katarzyna Warnke) – dojrzała para na krawędzi rozwodu, gdzie iskra, uczucie miłości i pożądanie dawno już zgasły, a także Alicja i Robert (Magdalena Lamparska i Piotr Witkowski) desperacko próbujący począć dziecko, tylko po to, by odkryć, że brak spełnienia seksualnego przyczynił się do ich nieudanych prób.

W komedii „Cały ten seks” pojawi się plejada znanych polskich aktorów i aktorek. Są to: Katarzyna Warnke („Kobiety mafii”, „Brokat”), Michał Czernecki („Każdy wie lepiej”, „Skołowani”), Magdalena Lamparska („365 dni”, „Na twoim miejscu”, „Poskromienie złośnicy”, „Jak pokochałam gangstera”), Piotr Witkowski („Proceder”, „Plan lekcji”), Anna Karczmarczyk („Dziewczyny z Dubaju”, „Mój dług”), Piotr Stramowski („Pitbull”, „Miłość na pierwszą stronę”, „Pokusa”), Wiktoria Filus („W głębi lasu”, „Brokat”), Mateusz Więcławek („W lesie dziś nie zaśnie nikt 2”, „Wesele”), Laura Breszka („Tajemnica zawodowa”, „Ślub doskonały”), Otar Saralidze („365 dni”, „365 dni. Ten dzień”, „Kolejne 365 dni”), Nicolas Przygoda („Plan lekcji”, „Filip”) oraz Natalia Sierzputowska („Czarna owca”, „Teściowie”).

Cały ten seks – zwiastun filmu na platformie Amazon Prime Video:

Za reżyserię komedii odpowiedzialny jest Tomasz Mandes. Jest on reżyserem głośnych produkcji: „365 dni”, „365 dni. Ten dzień”, „Kolejne 365 dni” i „Heaven in Hell”. Autorami scenariusza są Łukasz Światowiec – autor scenariuszy do komedii romantycznych z cyklu „Planeta Singli” oraz Michał Maruda („Niebezpieczni dżentelmeni”).

„Cały ten seks” dołącza do bogatej oferty Amazon Prime Video obejmującej tysiące filmów i seriali. W tym polskich produkcji własnych: „Lewandowski – Nieznany” czy „LOL: Kto Się Śmieje Ostatni”. Prime Video oferuje również szeroką gamę licencjonowanych treści dostępnych w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie.

Amazon Prime w Polsce

Amazon Prime, flagowy program członkowski dla klientów Amazon, ma ponad 200 mln subskrybentów w 25 krajach. W Polsce został wprowadzony 12 października 2021 roku. Klienci Prime mają dostęp do wszystkiego co najlepsze w ofercie Amazon w kategorii zakupy i rozrywka. Od szybkiej i darmowej dostawy milionów produktów, bez minimalnej kwoty zamówienia, do popularnych i nagradzanych filmów oraz seriali. W tym Amazon Originals, darmowych gier w ramach Prime Gaming, a także ekskluzywnych okazji Prime przez cały rok.

Użytkownik może przetestować Prime w ramach bezpłatnego 30-dniowego okresu próbnego. Wystarczy rejestracja na stronie Amazon.pl/prime. Po tym czasie subskrypcja Prime jest dostępna za jedyne 49 zł rocznie lub 10,99 zł miesięcznie.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx