Przejdź do treści

Cały dochód z biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 wspomoże ukraińskie dzieci

Polsat Boxing Promotions 6
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

W sobotę w Będzin Arenie odbędzie się szósta gala organizacji Polsat Boxing Promotions. Fani zobaczą siedem elektryzujących walk zawodowych oraz występ muzyczny polskiego rapera młodego pokolenia – Smolastego.

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na to wydarzenie, a cały dochód zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy. W walce wieczoru gali Polsat Boxing Promotions w Będzinie, pochodzący z pobliskiej Częstochowy, Marcin Siwy zmierzy się z Rydellem Bookerem. Doświadczony Amerykanin w przeszłości mierzył się z takimi pięściarzami wagi ciężkiej, jak Ray Austin, Kubrat Pulew czy James Toney. Będzie to już trzecia walka Siwego na ringu Polsat Boxing Promotions i kolejna okazja do zwycięstwa oraz cenna lekcja bokserskiego rzemiosła.

Nie mniej ciekawie zapowiada się starcie utalentowanego Ihosvany’ego Garcii z Patrickiem Rokohlem. Kubańczyk wiąże swoją przyszłość z Polską, w której od dawna trenuje i toczy pojedynki. Po sześciu zwycięstwach czas na kolejne wyzwanie, jakim będzie boksujący na co dzień w wyższej dywizji wagowej Niemiec. Będzie to także pierwsza w karierze Garcii walka zakontraktowana na 10 rund, a zwycięstwo nad dużo bardziej obytym z zawodowymi ringami Rokohlem z pewnością pomoże Kubańczykowi wypłynąć na szersze wody.

Polsat Boxing Promotions 6 już w najbliższą sobotę!

W Będzin Arenie swój debiut w organizacji PBP zaliczy Paweł „Furia” Czyżyk. Obiecującą karierę Lubinianina na półtora roku zastopowały kontuzje, a starcie z Włochem Lucą Spadaccinim ma być dla Polaka okazją do zrzucenia rdzy. W innym międzynarodowym starciu Radomir Obruśniak skrzyżuje rękawice z Diego Fabianem Eligio. Meksykanin to kolejny rywal, którego ringowy dorobek znacznie przewyższa doświadczenie Polaka. Obruśniak swoimi poprzednimi walkami dowiódł jednak, że imponujące rekordy przeciwników to dla niego zwykłe liczby. W starciu z Eligio z pewnością będzie dążył do kolejnego zwycięstwa.

Organizatorzy Polsat Boxing Promotions informują, że za cel stawiają sobie wyszukiwanie talentów i opiekę nad ich karierami oraz ich wszechstronny rozwój. Dlatego trzy ostatnie pojedynki na karcie walk gali w Będzinie to starcia młodzieżowców. Czterorundowe starcia Kewina Gibasa z Eugeniu Batem, Niko Zdunowskiego z Arturem Gierczakiem oraz Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym to dla ich uczestników bezcenna okazja do pokazania umiejętności w otwartej telewizji oraz obycia z ringiem zawodowym.

Gale Polsat Boxing Promotions to obok ogromnych emocji sportowych, także wyjątkowe doznania muzyczne. Pojedynki przeplatane są występami gwiazd polskiej sceny i nie inaczej będzie 26 marca. W Będzin Arenie show da Smolasty – utalentowany raper oraz producent muzyczny i jedna z najbarwniejszych postaci współczesnej sceny hiphopowej. Współpracował z takimi wykonawcami jak Malik Montana, PlanBe, Białas czy Tribbs. Miliony ludzi w Polsce znają Smolastego z numerów takich jak: „Duże Oczy”, „Uzależniony” czy „Och Daddy”.

https://www.instagram.com/p/CbFJU31Mbxg/
instagram.com/polsatboxingpromotions_pbp

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

Polsat Boxing Promotions 6 – karta walk:

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) – Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)
Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) – Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)
Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) – Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)
Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) – Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)
Kewin Gibas (3-0, 2 KO) – Eugeniu Bat (1-0)
Niko Zdunowski (2-0-1) – Artur Gierczak (2-2, 1 KO)
Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) – Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx