Caliber, nowa gra twórców World of Tanks, zbliża się do Europy!

Fot. Caliber

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Caliber, taktyczna gra akcji w modelu free-to-play od 1C Game Studios i Wargaming, przechodzi w nową fazę testów w Europie. Po udanym ogłoszeniu tytułu na targach Gamescom, twórcy ogłaszają start zapisów do zamkniętej bety (CBT) dla wszystkich zainteresowanych graczy z Europy.

Ponad milion zarejestrowanych graczy i przeszło 53 miliony meczy w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw. Ruszają zapisy do nadchodzącej zamkniętej bety dla Europejczyków. Grywalna wersja Caliber będzie dostępna na IEM Expo w Katowicach na stoisku firmy Wargaming.

Po skrupulatnych testach w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw i przejściu tam w otwartą betę, Caliber może pochwalić się ponad 1 000 000 zarejestrowanych graczy z tego regionu, którzy rozegrali ponad 53 000 000 walk. Gra oferuje ekscytującą rozgrywkę taktyczną opartą o współpracę zróżnicowanych operatorów w drużynie, premiuje komunikację, koordynację i rywalizację opracowanych strategii. Caliber to rozgrywki kooperacyjne 4 graczy przeciwko sztucznej inteligencji (AI) w systemie gracz kontra środowisko (PvE) lub potyczki między drużynami kontrolowanymi przez graczy (PvP), 4 na 4 operatorów.

Każda z drużyn jest formowana na bazie 4 różnych operatorów (szturmowiec, wsparcie, medyk i snajper) należących do narodowych sił zbrojnych różnych krajów (np. polski GROM, amerykański Navy SEALs czy niemiecki KSK – Kommando Spezialkräfte). Rozgrywka w Caliber premiuje współpracę w ramach drużyny, wykorzystywanie w pełni swoich ról na polu bitwy i planowania przy starciach z przeciwnikami.

Żołnierze polskiego GROMu w grze Caliber

Dla Caliber, zamknięte beta testy w Europie to kolejny, ważny krok w rozwoju gry. Wszyscy zainteresowani gracze mogą zarejestrować się do testów pod adresem http://playcaliber.eu. 1C Game Studios i Wargaming przygotowują z tej okazji nową zawartość, kolekcje i historie dla europejskich uczestników: „Dopilnujemy aby gracze w Europie dostali tak dużo zawartości jak to tylko możliwe, wliczając w to więcej operatorów z różnych państw, nowe mapy i fabułę, która przyniesie więcej kontekstu do rozgrywki. Dołącz poprzez podanie e-maila na stronie i oczekuj na dalsze kroki – europejskie testy są tuż za rogiem” – mówi Kirill Stadnik, dyrektor gry Caliber.

A jeśli już jesteśmy przy nadchodzących beta testach, miło jest nam poinformować, że to właśnie gracze w Polsce będą mogli jako pierwsi spróbować gry Caliber! Wystarczy odwiedzić IEM Expo w Katowicach, gdzie między 28.02 a 1.03 na stoisku Wargaming każdy zainteresowany gracz będzie mógł sprawdzić ten tytuł! Dostępne będą komputery z trybem kooperacyjnym oraz walki drużyn 4 na 4 operatorów, także zapraszamy do odwiedzenia nas samemu lub ze znajomymi! Spróbujcie unikatowej taktycznej akcji operatorów sił specjalnych w Caliber!

„Jesteśmy bardzo wdzięczni za gorące przyjęcie naszego tytułu w krajach Wspólnoty Niepodległych Państw i mamy nadzieję na wzrost bazy graczy w Europie. Przyjmowanie nowych rekrutów do nadchodzącej zamkniętej bety rozpoczynamy mocnym akcentem – wersją grywalną na IEM Expo w Polsce!” – dodaje Alex Morozov, dyrektor marketingu gry Caliber.

Caliber: Wkrótce rozpoczną się zamknięte testy beta

Caliber: Wkrótce rozpoczną się zamknięte testy beta

Czym jest Caliber?

Caliber to sieciowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby dedykowana współczesnym siłom specjalnym. Gra jest tworzona przez 1C Game Studios i wydawana przez Wargaming. Tytuł koncentruje się na taktycznej współpracy czterech operatorów o różnych klasach i wyróżnia się szczegółowo oddanymi modelami operatorów, uzbrojenia i wyposażenia zróżnicowanych narodowych sił specjalnych jak KSK, GROM i wiele innych. Gracze mogą wejść w świat intensywnych walk, używać unikatowych możliwości dziesiątek operatorów i walczyć na mapach ze zróżnicowanymi efektami pogodowymi w wielu trybach PvP i PvE.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx