c0pik & Basgrow ft. Ruskij przedstawiają “Romantyka”

Fot. kadr z teledysku c0pik & Basgrow feat. Ruskij - Romantyk

OBSERWUJ NAS:

Producenci hitu “Język ciała” znów łączą siły! Muzycy współpracowali z Tymkiem nad płytą “Klubowe” i odebrali diamentowe płyty za singiel “Język Ciała”, a teraz rozpoczęli pracę nad autorskim projektem. “Romantyk” to pierwszy singiel z producenckiego projektu c0pik & Basgrow.

W nowym singlu usłyszycie Ruskija, czyli pierwszego gościa z nadchodzącego projektu. Dwujęzyczny raper wprowadza niezwykły klimat do utworu. c0pik i Mike Basgrow ukazują świeże i nowatorskie spojrzenie na muzykę, tworząc hybrydę unikalnych i charakterystycznych gatunków w nowym wydaniu.

Pierwszy singiel “Romantyk” pojawił się w propozycjach do Gorącej 20-stki w Radio Eska i zbiera pozytywne komentarze na nowym kanale YouTube. Artyści nie zwalniając tempa zapowiadają następny singiel, w kompletnie innym i nieprzewidywalnym klimacie, do którego zaprosili Floral Bugsa, który po przejściu na swoje z wytwórni Słonia, bez skrupułów zaznacza swoje miejsce na scenie nowymi singlami oraz Razgonova – dwujęzycznego rapera żaglującego ksywkami jak i stylem, w przeszłości współpracującego z Fresh’n’Dope.

Mike Basgrow to turntablista, producent oraz organizator eventów. Koncertując przejechał Polskę wzdłuż i wszerz, na koncie ma również występy w Anglii, Chorwacji oraz Czechach. Zagrał m.in. na OpenerFestival czy Kraków Live Festival. Od dziecka związany ze wszystkimi elementami Hip-Hopu.

c0pik to tak naprawdę Bartłomiej Copik, czyli producent muzyczny, muzyk, kompozytor, pianista i wykonawca w jednej osobie! Autor różnorodnej muzyki nowoczesnej specjalizujący się w gatunkach rap/hip-hop. Jest artystą wszechstronnie uzdolnionym, o świeżym i nowatorskim podejściu, w jego kompozycjach zwracają uwagę mocne, a zarazem delikatne brzmienia, które usłyszeć można także w “Romantyku”!

c0pik & Basgrow feat. Ruskij – Romantyk:

c0pik & Basgrow feat. Ruskij – Romantyk
ZOBACZ:  Machine Gun Kelly wypuścił teledysk do "Hollywood Whore"