Bug Academy wkrótce także na Nintendo Switch i Xbox One

Fot. Bug Academy

OBSERWUJ NAS:

Już 23 marca br. na Nintendo Switch wydane zostanie Bug Academy. To pełna radosnego chaosu zręcznościówka 2,5D, która pozwala na szkolenie różnych owadów. Wcześniej Bug Academy pojawiło się na PC i zostało bardzo pozytywnie ocenione przez graczy. W II kwartale 2020 r. tytuł zostanie wydany również na Xbox One.

Bug Academy zadebiutowało na PC w styczniu br. Gra pojawi się w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) już 23 marca br., a w kolejnym kwartale można się spodziewać premiery na Xbox One. Za konwersje i wydanie Bug Academy na konsolach odpowiada Ultimate Games S.A.

Stworzona przez polskie studio Igrek Games zręcznościówka spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy – obecnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi 100 proc.

W Bug Academy można szkolić różne owady, w tym muchy, świetliki, komary i pszczoły. Rozgrywka polega na wykonywaniu wielu nietypowych czynności – chodzi np. o pracę w kopalni, gaszenie pożarów, pilnowanie zwierząt na pastwiskach czy wystrzeliwanie rakiet. Twórcy przygotowali w sumie 33 mocno zróżnicowane poziomy-lekcje, które są wypełnione interaktywnymi elementami. Gracz może także korzystać z unikalnych zdolności poszczególnych gatunków owadów.

Bug Academy – Switch Trailer:

Bug Academy – Switch Trailer

“To propozycja skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych graczy. Założenia rozgrywki nie są zbyt skomplikowane, ale osiągnięcie najlepszych wyników w poszczególnych misjach to już całkiem spore wyzwanie. Bug Academy oferuje intensywną i pełną zaskakujących rozwiązań zabawę. Cały ten radosny chaos jest okraszony uroczą grafiką, chwytliwymi melodiami oraz odpowiednią dawką humoru” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Bug Academy – główne cechy:

• szkolenie owadów;
• muchy, świetliki, komary i pszczoły;
• intensywna i pełna humoru rozgrywka;
• radosny chaos;
• 33 zróżnicowane poziomy-lekcje;
• interaktywny świat;
• urocza oprawa graficzna;
• owadzia ścieżka dźwiękowa

ZOBACZ:  Conor McGregor wstrząsa branżą gier mobilnych!

Datę premiery Bug Academy na Nintendo Switch ustalono na 23 marca, a już w II kw. 2020 r. gra ma trafić także na konsole Xbox One.

Bug Academy (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/bug-academy-switch/

Bug Academy (Steam): https://store.steampowered.com/app/881040/Bug_Academy/