REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

BoyWithUke zagra koncert w Polsce w 2023 roku!

BoyWithUke koncert w Polsce
BoyWithUke zagra koncert w Polsce, fot. Live Nation

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

BoyWithUke ogłosił trasę koncertową podczas której zagra w Polsce. Artysta 13 sierpnia 2023 roku wystąpi w Warszawie w klubie Progresja. Bilety są w sprzedaży na livenation.pl.

Co wiemy o BoyWithUke? Jeśli szybko przejrzysz Tik Toka, możesz dowiedzieć się, że jest on artystą muzycznym, który pisze i produkuje całą swoją muzykę w swoim pokoju, w akademiku na GarageBand. Jednocześnie ukrywa on swoją twarz przed publicznością za pomocą charakterystycznej maski świetlnej.

Jeśli przyjrzysz się bliżej, zobaczysz, że często publikuje „minutowe piosenki”, pisane w odpowiedzi na prośby fanów. Jego największy do tej pory przebój został napisany po tym, jak fan skomentował „zrób piosenkę o toksycznych przyjaciołach, proszę”. Odpowiedzią był utwór „Toxic”. Piosenka opisuje, jakie to uczucie, kiedy zdajesz sobie sprawę, że wszyscy twoi przyjaciele są beznadziejnymi ludźmi. Ludźmi, bez których prawdopodobnie byłoby ci lepiej, ale myśl o byciu samemu sprawia, że czujesz się jeszcze gorzej.

Piosenka eksplodowała w sieci, zdobywając #1 w Alternative Radio i osiągając ponad 1,5 miliarda globalnych streamów. Jego występ z „Toxic” stał się najczęściej oglądanym na platformie Genius wideo, z ponad 100 milionami wyświetleń.

BoyWithUke koncert w Polsce

W zeszłym roku BoyWithUke wyruszył w wyprzedaną międzynarodową trasę koncertową. Muzyk wydał swój debiutancki album „Serotonin Dreams”, na którym znalazły się kolaboracje z Blackbear, mxmtoon, Powfu i innymi. Album jest kontynuacją poprzednich projektów Melatonin Dreams, Fever Dreams, Trouvaille EP i Faded EP (zawiera wiele utworów stworzonych w ramach jego projektu TikTok „minutelongsongs”).

BoyWithUke rozpoczął rok 2023 swoim najnowszym singlem „Rockstar”, który pochodzi z jego ostatniego wydawnictwa – Antisocial EP.

Bilety na koncert BoyWithUke w Polsce dostępne są na stronie LiveNation.pl.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx