Bovska zaskoczy wyjątkowym wydarzeniem Sorrento Performance

Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Bovska to artystka kompletna, która uwielbia wychodzić poza ramy i schematy. Nie boi się niesztampowych i odważnych rozwiązań, które pozwalają jej realizować własną wizję artystyczną. Wygląda na to, że 8 lipca Bovska zamierza zaskoczyć nas po raz kolejny. To właśnie tego dnia w warszawskim Teatrze Syrena odbędzie się wyjątkowe wydarzenie: Sorrento Performance.

Sorrento Performance to wydarzenie łączące w sobie ideę koncertu i spektaklu tanecznego. Dedykowane jest nowemu albumowi Bovskiej – “Sorrento”, który ukazał się 24 kwietnia bieżącego roku, ale ze względu na czas swojej premiery i trwające zamrożenie branży artystycznej, wciąż nie ma szansy zaistnieć w regularnej wersji koncertowej, dostępnej dla publiczności w poszczególnych miastach.

Artystka postanowiła zatem wyjść do swojego słuchacza i zaprezentować mu koncert w zupełnie wyjątkowej, niecodziennej, rozbudowanej formule łączącej muzykę z tańcem, w rozumieniu tańca współczesnego. Sorrento Performance to spójna twórcza wypowiedź wielu zaangażowanych twórców: Bovskiej i jej zespołu, kostiumografa, scenografa, choreografa i tancerzy. Tego typu rozwiązania są wciąż niezwykle rzadko spotykane na naszym rodzimym rynku muzycznym.

Sorrento Performance będzie ogólnodostępne online w czasie rzeczywistym, w formie bezpłatnego streamingu na Facebook’u oraz YouTube Bovskiej.

Data: 8 lipca 2020 godz. 19.00

Dołącz do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/680527076120382/

Album “Sorrento” do zamówienia: https://kulturalnysklep.pl/muzyka/sorrento-sor

Zobacz również:

ZOBACZ:  Tomasz Kot, Arek Jakubik, Karolina Czarnecka, Wojciech Mecwaldowski i Bovska w najnowszym teledysku L.U.C. z filmowo-poetyckiej płyty "Good L.U.C.K."