Bovska – Między nami. Nowy singiel zapowiadający album „Sorrento”

Fot. kadr z teledysku Bovska - Między nami

Bovska podarowała nam kolejny kawałek czwartego albumu pt. „Sorrento”. Dziś odbyła się premiera singla „Między nami”.

Utwór inspiruje do zatrzymania się i spojrzenia na świat z innej perspektywy. Zachęca by wsłuchać się w ciszę, dostrzec siebie nawzajem, ocenić to, jacy jesteśmy sami ze sobą, ale i z drugim człowiekiem. Bovska namawia do oddechu, do przyjrzenia się wartościom jakimi się kierujemy.

„Publikuję ten teledysk w czasie izolacji. Jesteśmy zamknięci w domach, a mimo to między nami dzieje się dużo. Mimo oddzielenia w przestrzeni, łączą nas relacje, których żaden wirus nie jest w stanie tak łatwo złamać. Może dla niektórych to czas próby? A dla innych czas docenienia tego, co mają? Powrotu do najprostszych, najważniejszych wartości” – mówi Bovska.

Bovska – Między nami. Zobacz lyric video:

Bovska – Między nami

Lyric video do utworu „Między nami” zostało w całości wyprodukowane w trakcie tego wyjątkowego czasu pandemii. Obraz ten jest owocem współpracy Bovskiej z Bartkiem Szadurskim, z którym stworzyli wspólnie teledysk do „Kimchi“ oraz Marcinem Kopcem, z którym artystka zrealizowała dwa ostatnie teledyski: „Wujek G” i „Będę przy Tobie”.

Utwór „Między nami” jest czwartym singlem z najnowszego albumu Bovskiej: „Sorrento“, którego premiera odbędzie się już 24 kwietnia. Bovska stworzyła album we współpracy z Janem Smoczyńskim, będącym współkompozytorem oraz producentem muzycznym albumu. Na krążku słychać nową odsłonę tej od początku elektryzującej współpracy. Warstwę liryczną Bovska stworzyła sama, jak zawsze. Jedynym wyjątkiem jest piosenka „Guziki”, w której Bovska zostawiła przestrzeń dla Vienia.

ZOBACZ:  Nowator - Tequila. Nowy wakacyjny hit?

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn