Przejdź do treści

Borys Szyc w drugim sezonie serialu sensacyjnego „Furia”! Zobacz pierwsze zdjęcia z planu w Warszawie

Borys Szyc Furia
Borys Szyc, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Nie kto inny, jak Borys Szyc dołączył do uznanych norweskich aktorów – Påla Sverre Hagena (nominowana do Oscara „Wyprawa Kon-Tiki”) oraz Ine Marie Willmann („Troll”) – na planie drugiego sezonu norweskiego przeboju „Furia”. Oryginalna produkcja Viaplay to pełen akcji serial sensacyjny o dwójce agentów, walczących z grupą niebezpiecznych prawicowych ekstremistów, planujących ataki terrorystyczne w Europie.

W nadchodzącym sezonie akcja przenosi się do Polski, gdzie będą miały miejsce kluczowe wydarzenia dla fabuły. Drugi sezon „Furii” z udziałem Borysa Szyca będzie oczywiście dostępny w 2023 roku wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

Kim jest Furia?

Cieszący się uznaniem krytyków na całym świecie pierwszy sezon serialu „Furia” odkrywa przed widzami brutalny i niepokojący świat prawicowego ekstremizmu. Produkcja skupia się na losach policjanta Asgeira i tajnej agentki Ragny, infiltrującej grupę nacjonalistycznych ekstremistów. Pod przykrywką oboje musieli przeniknąć do świata pełnego nienawistnych ludzi, by oczywiście ujawnić zbrodniczy spisek sięgający od Norwegii aż po Niemcy.

Borys Szyc o filmie „Magnezja”: Bardzo odjechany i abstrakcyjny [WIDEO]

Kolejna część historii rozgrywa się dwa lata później. Asgeir i Ragna starają się pogodzić życie rodzinne z tajną pracą wywiadowczą, podczas gdy ekstremiści planują kolejne ataki terrorystyczne w samym sercu Europy. Podobnie jak przy pierwszym sezonie, serial odnosi się do wydarzeń i ideologii, stanowiących podłoże dla zamachu terrorystycznego na wyspie Utøya, udowadniając, że to niebezpieczeństwo jest nadal aktualne. W nowym sezonie akcja „Furii” rozgrywać się będzie m.in. na zapierających dech w piersiach krajobrazami Lofotach, w Budapeszcie i pośród wielkomiejskiego zgiełku Warszawy.

Borys Szyc w jednej z głównych ról

W głównych rolach ponownie wystąpią Marie Willmann (‘Troll’, ‘Niekochani’) oraz Pål Sverre Hagen. Dołączy do nich również Borys Szyc, który wcieli się w niejednoznaczną postać tajemniczego mołdawskiego biznesmena Ziminova, będącego jednocześnie jednym z największych wrogów Asgeira. Jaką rolę odegra w całej fabule i czy nienawiść może z czasem połączyć zwaśnione strony? W serialu wystąpi również Grzegorz Damięcki.

– „Furia” to historia pełna suspensu i nieudawanych emocji. Możliwość zagrania jednej z głównych ról, obok Ine i Påla, których widzowie mieli okazję poznać w pierwszym sezonie, była dla mnie propozycją nie do odrzucenia. Wcielam się w postać tajemniczego Mołdawianina, zwanego Ziminovem, o którym mowa była już w pierwszym sezonie. To lekko ‘romantyzowany’, ale też brutalny rywal Asgeira. W mojej interpretacji zupełnie odmieniliśmy jego osobowość, dzięki czemu – mam nadzieję – Ziminov będzie intrygującą postacią dla widzów zarówno w Polsce, jak i na świecie – mówi Borys Szyc.

Borys Szyc Furia Viaplay
Borys Szyc, fot. mat. prasowy
Borys Szyc Furia
Fot. mat. prasowy
Furia Viaplay
Fot. mat. prasowy
Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx