REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Boosie Badazz publikuje klip do „Rocket Man”

Boosie Badazz Rocket Man
Fot. kadr z klipu Boosie Badazz - Rocket Man

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Boosie Badazz (znany kiedyś pod ksywą Lil Boosie) wypuścił teledysk do swojego utworu „Rocket Man”, zatytułowanego na cześć zmarłego Takeoffa, członka rapowej grupy Migos.

Czarno-biały teledysk do „Rocket Man” zaczyna się od sceny w której raper z Baton Rouge znajduje się w studiu fotograficznym, otoczony różnymi oprawami oświetleniowymi. Pali zioło i zaczyna rozmyślać: „Czuję się teraz jak najprawdziwszy czarn*ch na świecie”.

Boosie Badazz w pierwszym wersie mówi o dwulicowej naturze ludzi w jego otoczeniu i na całym świecie. „Nie, on nie jest tym, za kogo ludzie go uważają” – rapuje, podczas gdy w całym klipie pojawiają się różni aktorzy. W drugiej zwrotce Boosie składa hołd Takeoffowi, lamentując nad rosnącą liczbą zgonów w społeczności hip-hopowej. „Raperzy byli kiedyś bohaterami. Teraz strzelają do nas jakby wykonywali rzuty wolne [w koszykówce – przyp. red.], to jest jak zabicie rapera za pomocą cheatów” – nawija 40-latek, kończąc zwrotkę deklaracją „R.I.P.” odnosząc się do zabitego członka Migos.

Cały teledysk można obejrzeć poniżej:

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx