Bonus BGC wzmacnia szczękę przed PunchDown 3!

Bonus BGC PunchDown 3
Fot. Bonus BGC Facebook

OBSERWUJ NAS:

Piotr Witczak “Bonus BGC” zamieścił w mediach społecznościowych filmik, na którym możemy obejrzeć jego przygotowania do gali PunchDown 3.

Bonus BGC na PunchDown 3 zmierzy się w superfighcie z Warszawskim Dresikiem. Okazało się, że Piotr Witczak w specjalny sposób przygotowuje się do tego pojedynku. Bonus zamieścił w mediach społecznościowych nagranie, w którym zademonstrował specjalne przygotowania do walki z Dresikiem.

Warszawski Dresik, zobacz jak się przygotowuję do PunchDown3 20 marca. Twoje uderzenia nie zrobią na mnie żadnego wrażenia, bo codziennie przed każdym treningiem robię sobie taką rozgrzewkę – mówi na nagraniu Bonus BGC.

W zademonstrowanym materiale wideo Witczak jest uderzany w twarz przez swojego trenera, który ma na ręce założoną tarczę. Z pewnością Bonus traktuje taką rozgrzewkę jako element wzmacniania odporności na uderzenia.

bonusbgc_official Instagram
Bonus BGC: Z Wuwuniem na pewno jeszcze coś nakręcimy | Bonus vs Warszawski Dresik | PunchDown 3 (oczywiście zapraszamy na kanał RealnewsPL na YouTube)

Gala PunchDown 3 odbędzie się 20 marca w Poznaniu. W innym superfighcie zobaczymy również pojedynek kobiet, Anastasiya Yandaltsava vs Esmeralda Godlewska. Z pewnością czekają nas wielkie emocje! Oficjalna strona organizacji PunchDown: https://punchdownfight.com.

ZOBACZ:  Robert Kalaber selekcjonerem reprezentacji Polski!
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x