Bonus BGC vs Marcin Najman na FAME MMA?

Marcin Najman vs Bonus BGC

OBSERWUJ NAS:

Wszystko wskazuje na to, że na kolejnej gali FAME MMA dojdzie do starcia Bonus BGC vs Marcin Najman. Bonus BGC właśnie zamieścił w sieci kolejny już filmik w którym zaczepia znanego celebrytę-boksera.

Bonus BGC 14 lipca na swoim oficjalnym Facebookowym profilu zamieścił zdjęcie na którym uderza w worek treningowy i podpisał je: „Marcin Najman idę po ciebie!”. Dzień później zamieścił kolejną fotkę na której trzyma mandarynkę z podpisem: “Jutro wywiad z mandarynką 🥭 @marcin.najman 🥊👊”. Oczywiście jest to nawiązanie do wywiadu, którego Najman udzielił portalowi mma.pl po przegranej walce z Pawłem „Trybsonem” Trybałą na gali FFF MMA, gdzie podczas rozmowy obierał i zajadał się mandarynką.

We wtorek 16 lipca Bonus BGC zamieścił w sieci filmik na którym podczas treningu spotyka Marcina Najmana otagowując go #FAMEMMA:

BONUS BGC vs Marcin Najman / #famemma

Całą sytuację Bonus skomentował: “Nie ma ch..a we wsi, dam sobie z nim radę”. Z kolei Marcin Najman 12 lipca na swoim oficjalnym koncie na Facebooku napisał (pisownia oryginalna): “Wszystko wskazuje na to, ze rywala wczoraj poznałem , jak również formułe najbliższej walki (to ma być czysta esencja sportów walki) . Rekawice ? Też uważam , ze nie będą potrzebne . Na początku historii boksu walczono przecież na gole pieści … Dopóki jednak nie będzie to sformalizowane , musze zachować to wszystko dla siebie . Pozdrowienia dla Was”.

W dniu dzisiejszym Najman skomentował najnowszy filmik Bonusa BGC: “Bonus jaka przyczajka 😂 Pozytywny gość . I ma racje , na obieranie mandarynek mógłby wygrać 😉”. Czy zatem dojdzie do pojedynku dwóch internetowych gigantów?

ZOBACZ:  Nowy projekt Wisły Kraków i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego