Przejdź do treści

Bogdano Banani Deluxe powracają z singlem „Ogień i wiatr”

Bogdano Banani Deluxe ogień i wiatr
Fot. kadr z teledysku Bogdano Banani Deluxe "Ogień i wiatr"

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bogdano Banani Deluxe, znani z takich utworów jak „Złoto” czy „Ocean Drive”, zaprezentowali swoją najnowszą piosenkę „Ogień i wiatr”.

Utwór „Ogień i wiatr” łączy rap i popowy śpiew. Tekst jest odą do miłości, rozwijaniu skrzydeł przy boku odpowiedniej osoby i odnajdywaniu tego, co w życiu naprawdę ważne. „Ogień i wiatr” to zapowiedź nowego materiału Bogdano Banani Deluxe. Ma być on jeszcze bardziej energetyczny, taneczny i zabawny niż poprzednie. Zespół zapowiada, że EP „Wrocławskie Disco” będzie zawierać utwory, które będą opowiadać o życiu, miłości i zabawie we Wrocławiu. Premiera EP jest planowana na 2024 rok.

Teledysk do piosenki został opublikowany na kanale YouTube kanał71. Artyści rozwijają go wspólnie z imaginarium (170k subów). Na nim oprócz muzyki Bogdano Banani Deluxe i innych artystów pojawiają się również odcinki analizujące polskie piosenki pod kątem lirycznym.

W klipie możemy zobaczyć, jak po przejściu na emeryturę Pablo Alejandro, Luca i Michello dostają telefon od kuzyna z Ameryki, Jaggera Rhoadesa. Okazuje się, że Jagger ma już pierwszą bit maszynę, na której chce spróbować swoich sił. Razem z nim tworzą „Ogień i wiatr” i bawią się na wrocławskim rynku.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx