Bodo – Legia już dziś! Gdzie oglądać dzisiejszy mecz?

Bodo Legia gdzie oglądać
Fot. Mateusz Kostrzewa, legia.com

OBSERWUJ NAS:

Już dziś Legia Warszawa rozpocznie walkę o udział w Lidzie Mistrzów. Warszawiacy zmierzą się o godzinie 18:00 z norweskim FK Bodo/Glimt w pierwszej rundzie kwalifikacyjnej Ligi Mistrzów.

Mecz FK Bodo/Glimt – Legia Warszawa będzie transmitowany na antenie TVP Sport i na sport.tvp.pl w środę od godz. 17:55. Spotkanie będzie można również obejrzeć w strefie Euro znajdującej się na stadionie Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 (wejście od godz. 16:30).

Bodo – Legia – gdzie oglądać?

Trener Czesław Michniewicz powiedział na konferencji prasowej przed meczem: – Podobnie jak zespół z Norwegii zbierał informacje o nas, my robiliśmy to samo. Mamy olbrzymią wiedzę, ale nie przekażemy całości zawodnikom, bo byłoby tego zbyt dużo. Wykorzystamy ją w treningach, by jak najlepiej przygotować zespół do środowego meczu. Widziałem z daleka, że na trybunach siedzi Ulrik Saltens, kojarzę twarze z daleka, więc jesteśmy przygotowani bardzo dobrze (śmiech). Sam chciałem wypróbować zasłony. Po obiedzie zasnąłem i przyznam szczerze, że da się to zrobić, więc białe noce nie będą problemem. Jesteśmy przygotowani na wszystko i wierzę, że zawodnicy dobrze zareagują. Jedyne czego się nie spodziewaliśmy to pogoda. Gdy analizowaliśmy mecze rywali, kibice siedzieli na trybunach w kurtkach. W samolocie usłyszałem, że temperatura na miejscu wynosi 27 stopni, więc wzbudziło to nasze zdziwienie.

Bodo – Legia – transmisja w TVP Sport

Michniewicz dodał: – Czasu zawsze będzie brakowało. Przydałoby się jeszcze kilka tygodni, by lepiej zgrać drużynę z nowymi zawodnikami. Zdaję sobie sprawę, jaka jest ranga tego spotkania i jakie są oczekiwania. Chcemy te oczekiwania spełnić. Czeka nas trudny mecz, ale przerwa między pierwszym meczem w sezonie a zakończeniem ostatniego nie była aż tak długa. Jesteśmy przygotowani i jestem pewien, że będzie to jutro widać. Bodo jest w trakcie sezonu, dla nich to kolejne spotkanie w środku tygodnia, a dla nas coś specjalnego, ale jesteśmy odpowiednio przygotowani.

– Wszystko zależy od okoliczności i przebiegu meczu. Poza Mahirem nie ma na dziś zawodnika spośród tych, którzy do nas dołączyli, by zagrać w tym momencie przez 90 minut na pełnej intensywności. Nie oznacza to jednak, że nie będą oni przydatni. Mecz trwa 90 minut i w pewnym momencie możemy z nich skorzystać. Bardzo na nich liczę i wiem, że mogą nam pomóc.

– FK Bodo/Glimt bardzo dobrze funkcjonuje jako zespół i to największa zasługa trenera. Nie chcę wymieniać jednego zawodnika, trener dobrał ich według pewnej koncepcji, dzięki czemu drużyna jest agresywna i zdobywa wiele bramek. Mógłbym wymieniać ich cechy dłużej, ale chcę zaznaczyć, że cenię sobie pracę wykonaną przez szkoleniowca naszych rywali.

instagram.com/legiawarszawa
ZOBACZ:  GROMDA 2: Oficjalne losowanie i ważenie przed galą [NA ŻYWO]
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x