Przejdź do treści

Blood West otrzyma drugi rozdział. Gra w halloweenowej promocji

Blood West gra
Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Blood West zadebiutował we Wczesnym Dostępie w lutym 2022 roku i od tamtego czasu podbił serca wielu graczy, o czym świadczy ponad 90% pozytywnych ocen na platformie Steam. Hyperstrange, czyli polskie studio będące producentem i wydawcą gry, kontynuuje rozwój tytułu. 31 października Blood West otrzyma drugi rozdział, który wprowadzi sporo nowości!

Blood West aktualnie jest dostępny w niższej cenie w ramach halloweenowej wyprzedaży Dom Strachów Steam. Sukces, jaki Blood West odniósł po premierze w wersji Early Access, sprawił, że Hyperstrange zdecydowało się zmienić podejście do gry. Pierwotnie miała być ona tytułem o mniejszej skali, nad którym będzie pracował mniejszy zespół. Jednak społeczność graczy tak pozytywnie przyjęła Blood West, że studio postanowiło zaangażować w projekt większą liczbę osób. Efektem bardziej intensywnego rozwoju gry jest między innymi mocno rozbudowany i wprowadzający wiele nowych elementów drugi rozdział!

Blood West gra
Fot. mat. prasowy

Drugi rozdział Blood West

Jedną z najważniejszych nowości, które pojawią się w Blood West wraz z drugim rozdziałem, jest całkowicie nowa, największa dotychczas mapa. Imponujący będzie jednak nie tylko rozmiar lokacji nazwanej Swamps, lecz również poziom naszpikowania jej detalami i smaczkami dla graczy. Arsenał dostępny w Blood West zostanie wzbogacony poprzez dodanie nowych broni, a gracze zyskają także dostęp do nowych przedmiotów i artefaktów.

Na nowej mapie w Blood West będzie można częściej spotkać NPC-tów, od których gracze uzyskają bardziej rozbudowane zadania. Z kolei, odwiedzając bagna, trzeba się będzie liczyć z napotkaniem nowych potworów. Hyperstrange ma także dobrą informację dla graczy, którzy niecierpliwie czekają na kolejną dawkę tajemniczych wyzwań: drugi rozdział Blood West wprowadzi do gry nowe zagadki do rozwiązania!

Blood West steam
Fot. mat. prasowy

Pełna lista zmian wprowadzonych do Blood West:

  • Swamps – nowa mapa, która od Canyons będzie aż 1,5x większa,
  • 9 nowych przeciwników,
  • 5 nowych NPC-tów i 1 stary przyjaciel,
  • 5 nowych rodzajów uzbrojenia,
  • 11 nowych broni,
  • 25 nowych artefaktów,
  • 3 nowe potiony,
  • Ponad dwa razy więcej dialogów,
  • Ogólna optymalizacja dotycząca również mapy Canyons,
  • Wyeliminowanie wielu bugów.

Z okazji Halloween Blood West dostępny jest w obniżonej cenie. Gra jest częścią wyprzedaży Dom Strachów Steam i aktualnie można ją kupić o 25% taniej, czyli za 37,49 PLN. Promocja trwa do 1 listopada do godziny 18:00.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx