Bleachers – dwa nowe single i zapowiedź płyty

Fot. kadr z teledysku Bleachers - Chinatown

OBSERWUJ NAS:

Wczoraj swoją premierę miały dwa nowe utwory Bleachers – singla „Chinatown” z Brucem Springsteenem i strony B zawierającej „45”. Do tego pierwszego pojawił się także klip w reżyserii Carlotty Kohl. Trzeci album zespołu Jacka Antonoffa będzie miał premierę już w 2021 roku!

“„Chinatown” zaczyna się w Nowym Jorku i powoli podróżuje do New Jersey. To powrót do miejsca, z którego pochodzę, wymieszany z przerażeniem, że znów się zakochuję. To że musisz znów pokazać komuś swoje karty i szok, kiedy sam zaczynasz na nie spoglądać. Myślisz, że znasz siebie i wiesz skąd jesteś. Musisz spojrzeć na siebie z perspektywy osoby, z którą chcesz się związać. Zacząłem pisać te piosenkę z kilkoma pomysłami tlącymi się w głowie. Konieczność zrozumienia kim jesteś popycha Cię do zrozumienia swoich korzeni, tego jak brzmią i wyglądają. Są takie fragmenty, które warto nosić całe życie i takie, którym trzeba dać umrzeć. „chinatown” i „45” są o tym samym. „chinatown” z perspektywy trzeciej osoby, a „45” przez spojrzenie w lustro. To dla nas zaszczyt gościć w utworze Bruce’a Springsteena. To artysta, który pokazał mi, że dźwięk miejsca z którego pochodzimy ma dużą wartość. Że duch tego miejsca powinien być roznoszony po świecie” – mówi Jack.

Bleachers – Chinatown (feat. Bruce Springsteen):

Bleachers – Chinatown (feat. Bruce Springsteen)

Jack Antonoff współpracował w swojej karierze z takimi artystami jak Taylor Swift, Lorde, Lana Del Rey, Carly Rae Jepsen, czy The Chicks. Został nominowany do Złotego Globu i wygrał czterokrotnie nagrodę Grammy.

Bleachers – 45:

Bleachers – 45
ZOBACZ:  chillwagon prezentują nowy klip "squo"
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x