REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Billy Bomber – polska gra logiczna debiutuje na Nintendo Switch

Billy Bomber

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już wkrótce na Nintendo Switch pojawi się Billy Bomber. To gra logiczna, która wymaga kreatywnego podejścia oraz odpowiedniego wykorzystania sprężynek i trotylu (TNT), a każdy poziom można ukończyć na wiele różnych sposobów. Datę premiery w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) ustalono na 15 października br.

Za powstaniem gry stoi niezależny polski twórca młodego pokolenia – Jakub Lange. Wydawcą na Nintendo Switch jest Ultimate Games S.A. Jak wskazuje wydawca, Billy Bomber to propozycja skierowana przede wszystkim do miłośników logicznych wyzwań, którzy lubią poddawać próbie swoją kreatywność.

Głównym celem rozgrywki jest przetransportowanie tytułowego pirotechnika do wyjścia. To możliwe tylko dzięki odpowiedniemu ustawieniu TNT i sprężynek, a potem uruchomieniu specjalnej reakcji łańcuchowej. Właściwe zaplanowanie „drogi” jest w tym przypadku najistotniejsze. Co ważne, każdy z dostępnych w grze poziomów można ukończyć na różne sposoby – w efekcie gracz ma niemal pełną swobodę w dobieraniu taktyki. Tytuł oferuje w sumie 25 zróżnicowanych poziomów do ukończenia. Rozgrywkę wydłuża dodatkowo możliwość wyboru stopnia trudności (normalny albo hardcore).

Billy Bomber – Nintendo Switch trailer

Billy Bomber – główne cechy:

  • wymaga wyobraźni i kreatywności;
  • 25 zróżnicowanych poziomów;
  • sprężynki i TNT;
  • intuicyjne sterowanie;
  • 2 tryby gry (normalny i hardcore)

Datę premiery gry na Nintendo Switch zaplanowano na 15 października 2019 roku. Billy Bomber jest dostępny też na urządzeniach mobilnych z systemem Android, a w przyszłości będzie wydany również na urządzeniach z systemem iOS. Billy Bomber (Nintendo eShop): https://www.nintendo.com/games/detail/billy-bomber-switch/.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx