Billie Eilish: Świat lekko zamglony – szczegóły oficjalnej premiery

Billie Eilish świat lekko zamglony
Fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

Fani Billie Eilish z zapartym tchem odliczają dni do premiery dokumentu Apple TV+.

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – kiedy premiera? Platforma streamingowa ogłosiła szereg wydarzeń specjalnych towarzyszących premierze filmu, w tym występ Billie. Wydarzenia specjalne związane z premierą dokumentu „Billie Eilish: Świat lekko zamglony” odbędą się w nocy z 25 na 26 lutego czasu polskiego, o godz. 3:00 nad ranem. W ramach wydarzenia organizowanego przez Apple, fani będą mogli posłuchać wywiadu z Eilish i z reżyserem dokumentu, R.J. Cutlerem. Rozmowy przeprowadzi Zane Lowe, znany dziennikarz i gospodarz programu w Apple Music. Stream będzie dostępny przez aplikację Apple TV, Apple Music oraz kanał Billie na YouTube. Oczywiście tuż po wydarzeniu, w Apple TV+ pojawi się film Billie Eilish.

Billie Eilish: Świat lekko zamglony – oficjalny zwiastun:

Billie Eilish: The World’s A Little Blurry — Official Trailer #2 | Apple TV+

Billie Eilish w ramach promocji filmu udostępniła „ilomilo” (Live From The Film – Billie Eilish: The World’s A Little Blurry). Nagranie pochodzi z koncertu, który został zarejestrowany 10 października 2019 w Toyota Center w Houston. Część występu będzie można obejrzeć w filmie.

Billie Eilish – ilomilo (Live From The Film – Billie Eilish: The World’s A Little Blurry)

„Billie Eilish: Świat lekko zamglony” to z pewnością film dokumentalny przybliżający fenomen Billie Eilish. Wielokrotnie nagradzany filmowiec, R.J. Cutler, towarzyszy nastolatce w trasie, na scenie i w rodzinnym domu podczas pracy nad debiutanckim albumem „WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?”, który zmienił jej życie. Za produkcję dokumentu odpowiadają Apple Original Films, Interscope Films, The Darkroom, This Machine oraz Lighthouse Management + Media.

Billie Eilish nie tylko wielokrotnie gościła w audycji Zane’a Lowe’a w Apple Music, ale również sama prowadziła dwa programy radiowe na platformie: „Groupies Have Feelings Too” oraz „Me and Dad Radio”. W 2018 nagrała oryginalny utwór do reklamy świątecznej Apple Music. Rok później Billie pobiła rekord streamu w dziedzinie pre-add albumu. W grudniu 2019 Eilish otrzymała najważniejsze nagrody w trakcie pierwszej ceremonii Apple Music Awards: Światowy artysta roku, Najlepszy album roku, Kompozytor roku (wraz z bratem Finneasem).

ZOBACZ:  No Logo prezentują klip promujący album "Wilki kochają kwiaty" z gościnnym udziałem Marii Sadowskiej
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x