Billie Eilish ogłasza premierę albumu “Happier Than Ever”

Billie Eilish Happier Than Ever
Billie Eilish, fot. mat. prasowy

OBSERWUJ NAS:

“Happier Than Ever”, bo tak brzmi tytuł drugiej płyty Billie Eilish, ukaże się 30 lipca. W najbliższy czwartek, 29 kwietnia, o 18:00 polskiego czasu w serwisach cyfrowych pojawi się pierwszy singiel promujący album.

“Happier Than Ever” to następca świetnie przyjętego “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”. Podobnie jak w przypadku debiutu, “Happier Than Ever” w całości zostało napisane i wyprodukowane przez Billie Eilish i jej brata Finneasa, w Los Angeles, bez udziału innych songwriterów czy producentów.

Pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Billie Eilish usłyszymy w czwartek, 29 kwietnia, o 18:00 polskiego czasu.
„Happier Than Ever” będzie dostępne w serwisach cyfrowych oraz w kilku formatach fizycznych, m.in. CD, LP i ekskluzywnym winylu.

Billie Eilish zyskała rozgłos za sprawą singla „Ocean Eyes” w 2015 i od tej pory z pewnością przekracza kolejne bariery za sprawą swojej twórczości łamiącej wszelkie konwencje gatunkowe. W 2019 roku ukazał się jej debiutancki album “When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, który zadebiutował na szczycie Billboard 200 w Stanach oraz innych listach sprzedaży w 17 krajach. Stał się także najpopularniejszym albumem roku w serwisach cyfrowych. Krążek został oczywiście w całości napisany, wyprodukowany i nagrany w rodzinnym domu Billie w Los Angeles wspólnie z bratem Finneasem.

Billie Eilish – Happier Than Ever

Billie Eilish przeszła do historii jako najmłodsza artystka, która otrzymała nominacje i nagrody Grammy w czterech najważniejszych kategoriach: Najlepszy nowy artysta, Album roku, Nagranie roku, Piosenka roku. Dodatkowo otrzymała nagrodę w kategorii Najlepszy album wokalny pop. Billie okazała się także najmłodszym artystą, który napisał i nagrał motyw do filmu o Jamesie Bondzie, „No Time To Die”. Również podczas tegorocznej ceremonii Grammy Billie Eilish mogła cieszyć się nagrodą – tym razem w jej ręce trafiły statuetki za Nagranie roku („everything i wanted”) oraz Najlepsza piosenka napisana dla medium wizualnego („No Time To Die”).

ZOBACZ:  Anna Guzik zaprasza do świata Królewny Śnieżki
instagram.com/billieeilish
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x