REALNEWS.PL - NIEZALEŻNY PORTAL INFORMACYJNY

Bilety na polski koncert Lauren Spencer-Smith już w sprzedaży!

Lauren Spencer Smith bilety
Lauren Spencer-Smith, fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Lauren Spencer-Smith już 7 września 2023 roku wystąpi w Polsce! Miejsce wydarzenia: Warszawa, klub Palladium. Bilety na koncert dostępne są na stronie livenation.pl.

Lauren Spencer Smith, talent pokolenia i przełomowa twórczyni 2022 roku, zapowiada znamienity 2023 rok. Dziewiętnastoletnia piosenkarka z Vancouver Island w Kanadzie opublikowała oficjalny teledysk do swojego najnowszego singla „Best FriendBreakup”. Jest to hymn na cześć rozstania najlepszych przyjaciół – doświadczenia jednocześnie tak osobistego dla Lauren i uniwersalnie zrozumiałego. W teledysku Lauren znajduje się w swojej sypialni i zastanawia się nad rozstaniem z najlepszą przyjaciółką, którego sama doświadczyła. Wizualizacje, wyreżyserowane przez Boni Mata, uzupełniają ton singla, w którym Lauren wygląda i brzmi pięknie w zestawieniu ze złamanym sercem, z którym się zmaga.

Lauren Spencer-Smith miała imponujący rok 2022, osiągając prawie miliard globalnych streamów. „FingersCrossed” katapultował ją na listy przebojów i zdobył certyfikat RIAA Platinum. Idąc za „FingersCrossed,” z równie emocjonalnymi popowymi balladami „Flowers,” i „Narcissist,” wystąpiła w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, 2022 MTV VMAs, Dick Clark’s New Year’sRockin’ Eve, i wielu innych programach. „Flowers” zdobyło również certyfikat RIAA Gold Certification.

Lauren Spencer Smith bilety

Lauren została nominowana jako Najlepszy Nowy Artysta i wystąpiła na People’s Choice Awards 2022. Apple Music wybrało ją jako jedną z ich „5 BreakthroughArtists Of 2022”. Zdobyła uznanie za swoją wszechstronność, zarówno ze względu na jej potężny wokal, jak i dokładne napisanie tekstów piosenek. Niesfałszowane uczucia Lauren rezonują równie głośno jak jej oszałamiający wokal, śledząc życiowe wzloty, upadki i wszystko pomiędzy z ostrymi tekstami i jeszcze ostrzejszymi melodiami.

Lauren uhonorowano dwiema nominacjami do nagrody JUNO 2023, Artist of the Year i Fan Choice. Artystka właściwie przedstawi się na swoim nadchodzącym pełnowymiarowym debiutanckim albumie, który zostanie wydany za pośrednictwem Island Records/Republic Records.

Lauren Spencer-Smith: bilety na polski koncert 2023 (Warszawa, klub Palladium)

Bilety na polski koncert Lauren Spencer-Smith dostępne są na stronie livenation.pl.

Henry Moodie i Geena Fontanella gośćmi specjalnymi

Lauren Spencer-Smith supportować podczas warszawskiego koncertu będą Henry Moodie i Geena Fontanella.

Google News
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS

Zobacz również:

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx