Big Jack vs Mini Majk! Walka najsłynniejszych polskich niskorosłych na High League 2

Big Jack Mini Majk
Fot. mat. prasowy

Maciej „Big Jack” Jarema będzie rywalem Mateusza „Mini Majka” Krzyżanowskiego na gali High League 2: pashaBiceps vs Owca WK! Do pojedynku najsłynniejszych polskich niskorosłych dojdzie 5 lutego w Tauron Arenie Kraków.

„Big Jack” w High League zadebiutował podczas pierwszej, sierpniowej gali. Zmierzył się wtedy z innym niskorosłym, Jakubem „Carlito” Olewińskim. Była to pierwsza walka tego typu w Polsce. Jarema świetnie się zaprezentował i wygrał po brutalnych uderzeniach w rundzie drugiej. Historyczne starcie można obejrzeć na kanale High League na YouTubie.

Maciej Jarema jest również popularnym influencerem. Jego poczynania obserwuje 200 tys. fanów na Instagramie. Poza tym jest również ambitnym youtuberem, który nie unika wyzwań. Jego rywal, czyli najpopularniejszy niskorosły w Polsce i w Europie udowodnił już, że, pomimo przeciwności losu, jest bardzo waleczny i potrafi się bić. Do lutowego pojedynku przygotowuje się w Krakowie i można być pewnym, że zanotował ogromny progres w sportach walki.

Codzienne życie Krzyżanowskiego śledzą prawie dwa miliony fanów na Instagramie. Jego kanał na YouTubie subskrybuje ponad półtora miliona widzów. Należy do słynnej krakowskiej “Ekipy” Friza. „Ekipa” to jeden z najbardziej rewolucyjnych projektów ostatnich lat. Jest to skład polskich youtuberów i influencerów, który zyskał ogromną sławę dzięki materiałom wideo i utworom muzycznym. Ich poczynania śledzą miliony Polaków, a ich szalone pomysły zyskują coraz większą aprobatę. Należy podkreślić, że są to gwiazdy z Krakowa. “Mini Majk” wystąpi zatem w klatce przed własną publicznością!

Big Jack vs Mini Majk

Ten niezwykły pojedynek zwiastuje ogromne emocje i będzie jedną z najważniejszych walk lutowej gali. To nie koniec niespodzianek! W walce wieczoru gali High League 2, na zasadach boksu w małych rękawicach, zmierzą się legenda e-sportu, Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski, i słynny youtuber-kulturysta, Michał “Owca” Owczarzak. W drugim głównym pojedynku skonfrontują się najsłynniejsze polskie influencerki – Lexy Chaplin i Agata “Fagata” Fąk.

ZOBACZ:  El. ME U21: Polacy gromią Niemców 4:0!

Bilety na wydarzenie w Krakowie są w sprzedaży w serwisie Eventim.pl. Ceny wejściówek rozpoczynają się od 70 złotych. Pełna oferta zakładów na galę High League będzie dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.eFortuna.pl i w aplikacji mobilnej.

High League 2 – aktualna karta walk:

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski vs Michał “Owca” Owczarzak
Lexy Chaplin vs Agata “Fagata” Fąk
Mateusz “Mini Majk” Krzyżanowski vs Maciej “Big Jack” Jarema
Maciej “Zony” Zoniuk vs TBA

instagram.com/highleague_official

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx