Bezpłatny weekend z Anno 1800!

Bezpłatny weekend Anno 1800
Fot. Anno 1800

OBSERWUJ NAS:

W Anno 1800 znów można grać bezpłatnie! Do 6 września możecie grać za darmo w ten tytuł ze swoimi znajomymi.

Anno 1800 jest dostępne za darmo w dniach 1-6 września w Ubisoft Connect oraz Epic Games Store. W ramach darmowego weekendu gracze będą mieli dostęp do pełnej, podstawowej wersji gry. Jest to mnóstwo atrakcji w wielokrotnie nagradzanym symulatorze budowy miasta. Będziecie mogli grać w pojedynkę, rywalizować z innym graczem w sieci lub wejść we współpracę ze znajomymi.

Co stanie się kiedy darmowy weekend się skończy? W pełnej wersji gry czekać na was będzie jeszcze więcej zawartości. Po darmowym weekendzie przez ograniczony czas będą dostępne po obniżonej cenie dwie wersje gry. Są to: Year 3 Golden Edition i Year 3 Complete Edition.

Bezpłatny weekend z Anno 1800

W Anno 1800 gracze biorą los we własne ręce, działając w błyskawicznie rozwijającym się, zdradliwym, dziewiętnastowiecznym świecie politycznych intryg. Ich celem jest zbudowanie imperium, które rozrośnie się na wypełnione dymem miasta Europy i dalej, aż po tętniące życiem dżungle Ameryki Południowej. Gra, która łączy funkcje doceniane przez fanów serii Anno 1800 z innowacyjną rozgrywką, to podróż do świata u zarania nowej epoki. Gracze mają szansę odcisnąć swoje piętno na kluczowym momencie w historii ludzkości.

Zwiastun przepustki sezonowej roku 3 | Bezpłatny weekend z Anno 1800

ZOBACZ:  Michał Karbownik polskim ambasadorem gry FIFA 21
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx
()
x