Przejdź do treści

Bérénice Bejo i Vincent Cassel w komedii „Małe szczęścia”

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

„Małe szczęścia” to nowa komedia Daniela Cohena w gwiazdorskiej obsadzie opowiadająca historię przyjaciół, których lojalność zostanie niespodziewanie wystawiona na próbę. W rolach głównych: Bérénice Bejo, Vincent Cassel, Florence Foresti i Francois Damiens. Premiera w kinach już 18 września.

Kochająca życie Lea (Bérénice Bejo) pracuje w centrum handlowym i jest szczęśliwą żoną Marca (Vincent Cassel), konserwatysty i w pewnym stopniu niewierzącego w siebie sprzedawcy. Lea od dawna uważana jest za marzycielkę przez swoją najlepszą przyjaciółkę Karine (Florence Foresti), która jest zadowolona ze swojej kierowniczej posady w reklamie i życia z Francisem (François Damiens) oraz dwójką ich dzieci. Coś jednak zburzy spokój tej czwórki.

Pewnego wieczoru, podczas kolacji, Lea niespodziewanie ogłasza, że spróbuje swoich sił jako pisarka. Jednak jej mąż nie jest do końca przekonany do tego pomysłu. Nagły przypływ kreatywności u Lei powoduje, że także jej przyjaciółka Karine zdecyduje się spróbować swoich sił w pisarstwie, a jej mąż odkryje na nowo swoje kreatywne oblicze. Kiedy jedno z wiodących wydawnictw zainteresuje się książką Lei, wydaje się, że czekają ją same sukcesy. Tylko czy jej mąż i przyjaciele będą w stanie to udźwignąć?

Małe szczęścia – oficjalny zwiastun filmu:

Małe szczęścia – oficjalny zwiastun

Za reżyserię filmu „Małe szczęścia” odpowiada Daniel Cohen, który jest także współautorem scenariusza razem z OlivieremDazatem na podstawie swojej sztuki „L’îleflottante”. W rolach głównych występują: BéréniceBejo (“Artysta”), Vincent Cassel (“Czarny łabędź”), Florence Foresti (“Barbecue”) i FrancoisDamiens (“La FamilleBelier”). Producentami obrazu są David Gauquié i JulienDeris. Na ekrany polskich kin komedia „Małe szczęścia” trafi 18 września. Za dystrybucję odpowiada Galapagos Films.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx