Przejdź do treści

Bažant zamiast „Nitro” w jutrzejszej walce z byłym zawodnikiem UFC!

Nitro UFC
Fot. FNC

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Już jutro odbędzie się gala Fight Nation Championship 5. W walce wieczoru zobaczymy starcie Daniela Bažanta z byłym zawodnikiem UFC, Brazylijczykiem Ronym Mariano Bezerrą zwanym „Jasonem”.

Znany z występów w KSW Filip „Nitro” Pejić (15-7-2) 26 marca miał ponownie wejść do oktagonu. Jego przeciwnikiem miał być Rony Mariano Bezerra „Jason” (15-9-1). Federacja Fight Nation Championship już w połowie lutego zapowiadała jego udział w walce wieczoru. Chorwat w międzyczasie stoczył krwawy pojedynek na gali KSW 67 gdzie przegrał przez TKO w 3. rundzie z Dawidem Śmiełowskim. Z powodu kontuzji odniesionej w tamtej walce FNC musiało znaleźć zastępcę, którym został inny Chorwat, Daniel Bažant.

„Nitro” miał bić się z byłym zawodnikiem UFC

„Jeśli chodzi o kartę walki, nie lubimy pozostawiać niczego przypadkowi, więc tym razem mieliśmy plan zapasowy. Dlatego 26 marca w głównej walce wieczoru, zamiast Pejicia, honoru gospodarzy będzie bronił finalista pierwszego sezonu Armageddon Jamnica Pro Sport MMA League i członek Trojan Pula Daniel „Bagi” Bažant!” – informują organizatorzy.

https://www.instagram.com/p/CarI5E-IggY/
instagram.com/fnc_mma

Galę FNC 5 będzie można oglądać w systemie PPV. Dostęp na stronie: www.fnc.tv.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx