Przejdź do treści

Baton Kizzers Proteinowy. Nowa sportowa wersja batona od Kizo!

Baton Kizzers Proteinowy
Fot. My To Sukces YouTube

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Marka Kizzers wchodzi na rynek z nowym batonem. Kizzers Proteinowy to odpowiedź na potrzeby osób aktywnie spędzających czas. Premiera batona od Kizo w nowej odsłonie już 20 kwietnia w sieci sklepów Biedronka.

„Kizzers Proteinowy to potężne źródło białka. W przekąsce występuje na poziomie aż 26% zawartości. W przeciwieństwie do klasycznych batonów taka dawka protein zapewnia bardzo dużą sytość, co jest nieocenionym wsparciem energetycznym dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Produkt bez dodatku cukru. Występuje w dwóch smakach: kokosowym oraz peanut butter. Wszystko zamknięte w hermetycznej paczce, którą można zabrać do pracy, szkoły, czy na trening” – informuje marka Kizzers.

Zapowiedź premiery produktu trafiła dziś na kanał Kizo MyToSukces w serwisie YouTube. W reklamie główną rolę odgrywają: Kizo oraz bokser powiązany z grupą MTS – Patryk „Gleba” Tołkaczewski. Z nieskrywaną pewnością można powiedzieć, że Kizo wraz ze spacerange kontynuuje falę wznoszącą jeśli chodzi o marketing internetowy.

Za biznesową koordynację projektu odpowiada agencja reprezentująca interesy Kizo – spacerange w połączeniu z brandami MTS oraz SFD. Za realizację reklamy odpowiada ekipa Flying Digital Content.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx