Batman i Robin: Okazuje się, że Arnold Schwarzenegger zarobił o wiele więcej pieniędzy niż George Clooney

Arnold Schwarzenegger, fot. kadr z filmu "Batman i Robin"

George Clooney i wiele osób zaangażowanych w film „Batman i Robin” z 1997 roku, wciąż jest pytanych o tę najbardziej znienawidzoną przez krytyków i fanów produkcję o Mrocznym Rycerzu, nawet dzisiaj. Kilka dni temu Clooney ujawnił jaką gażę otrzymał wtedy Arnold Schwarzenegger.

Clooney, który wtedy wcielił się w rolę Batmana, powiedział w The Howard Stern Show: „Musisz pamiętać, że w tamtym momencie byłem tylko aktorem, który dostał pracę do wykonania. Nie byłem facetem, który mógłby włączyć zielone światło dla tego filmu. Zapłacili Arnoldowi 25 milionów dolarów za bycie w tym, mi zapłacili 1 milion. Nigdy nawet razem nie pracowaliśmy, nigdy się nie spotkaliśmy na planie”.

Arnold Schwarzenegger zarobił więcej niż George Clooney w „Batman i Robin”

W tamtym czasie Arnold Schwarzenegger był jednym z najdroższych aktorów i jedną z największych gwiazd w przemyśle filmowym, a fani cały czas mieli w pamięci jego ostatnie kultowe role z lat 90. z takich filmów jak „Bohater ostatniej akcji” (1993 rok), Prawdziwe kłamstwa (1994) i Junior (1994). Studio Warner Bros, które było odpowiedzialne za serię o Batmanie, znalazło się w trudnym położeniu po odejściu Val Kilmera po Batman Forever, więc reżyser Joel Schumacher, inni filmowcy i studio zdecydowało się postawić wszystko na jedną kartę z nowym ogromnych zespołem gwiazd, w tym z aktorką znaną z Pulp Fiction Umą Thurman.

Clooney w programie The Howard Stern Show mówił także o byciu aktorem bez większego wpływu na film w tamtym czasie. Po prostu przyjął pracę i wcielił się w rolę, w której przyznał się, że był „okropny”. W końcu pozycja Clooneya stała się silniejsza w Hollywood i dziś sam produkuje i reżyseruje filmy.

Batman i Robin. Zwiastun z 1997 roku:

Batman & Robin (1997) trailer
ZOBACZ:  Niewidoczne życie sióstr Gusmão - premiera już 8 listopada

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx