Przejdź do treści

Bass Astral x Igo prezentują singiel „Bikini”

Fot. mat. prasowy

UDOSTĘPNIJ:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Elektroniczny duet Bass Astral x Igo, znany szerszej publiczności z udziału w największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Męskie Granie), wyprzedanych tras koncertowych i słynnego występu w gliwickiej Spirali, którego zapis osiągnął kilkumilionowe wyświetlenia w serwisie YouTube, wydaje singiel z zapowiadanej na jesień płyty „Satellite”.

Za teledysk do „Bikini” po raz kolejny odpowiada Grajper, znany z produkcji dla Taconafide czy Schaftera. To już drugi obraz, który zarejestrował dla Bass Astral x Igo. Pierwszy – „Feeling Exactly” – zdobył nominacje do nagród na polskich i zagranicznych festiwalach (m.in. Berlin Music Video Awards 2020, Soundie 2019) i nagrodę w kategorii Ważny Przekaz na PLMVA 2019.

„Bikini” to szczególna podróż przez historię masek. Czemu je zakładamy? Czy chcemy uciec do innej rzeczywistości, do innego ja? A może dzięki nim odsłaniamy nasze prawdziwe oblicze, pokazujemy nasze żądze, odkrywamy swoje skrywane namiętności? Każdy z nas nosi na co dzień maski, może warto się zastanowić dlaczego? Zrzućmy je, by być jak najbliżej samego siebie.

Bass Astral x Igo – Bikini

Jesienią zespół zapowiada trzecią płytę oraz trasę koncertową, podczas której publiczność zobaczy chłopaków w zupełnie nowej odsłonie. Bass Astral x Igo Ensemble to bowiem nowe utwory i nowe aranżacje znanych już piosenek stworzone wraz z sześcioosobowym zespołem.

Realnews.pl google news
OBSERWUJ W GOOGLE NEWS
Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

SPORT

MUZYKA

LIFESTYLE

FILM

REALNEWS.PL W GOOGLE NEWS:

Google News
Realnews.pl - wiadomości Google
0
Chcemy poznać Twoją opinię na ten temat, zostaw komentarzx