Bartłomiej Wdowik znów strzelił gola z rzutu wolnego! [WIDEO]

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

Bartłomiej Wdowik znów to zrobił! 23-letni boczny obrońca Jagiellonii strzelił już swojego czwartego gola w bieżącym sezonie PKO BP Ekstraklasy bezpośrednio z rzutu wolnego! Jego zespół pokonał w Białymstoku Stal Mielec 4:0.

Bartłomiej Wdowik kolejny rzut wolny zamienił na gola. Boczny obrońca Jagiellonii tym razem dał popis swoich umiejętności w meczu ze Stalą Mielec, której strzelił dwa gola. 23-latek powołany ostatnio przez Michała Probierza do reprezentacji Polski, najpierw wpisał się na listę strzelców w 23. minucie skutecznie egzekwując rzut karny. W 83. minucie zrobił to, do czego przyzwyczaił kibiców Jagiellonii w tym sezonie PKO BP Ekstraklasy. Po raz czwarty pokonał bramkarza bezpośrednio z rzutu wolnego. Łącznie na swoim koncie ma już zdobytych 8 bramek i jest wiceliderem klasyfikacji strzelców.

Jagiellonia Białystok – Stal Mielec 4:0 (2:0)

Gole: Kristoffer Hansen 19′, Bartłomiej Wdowik 23′ (k.), 83′, Mateusz Matras 79′ (s.)