Bartek Królik prezentuje kolejny singiel, rozpoczyna przedsprzedaż i prezentuje okładkę albumu

Fot. Bartek Królik - Ręka (feat. Szałowy Piotrek)

OBSERWUJ NAS:

Po singlach “Zapamiętać wszystko” i “Raj” przyszedł czas na pokazanie kolejnej strony albumu “Pan od muzyki”.

Było poważnie w piosence “Raj”, która opowiadała o trudnościach życia w wielkim mieście, było nostalgicznie w utworze “Zapamiętać wszystko”, traktował o pożądaniu i grzechu. Jednak album “Pan od muzyki” pokazuje różnorodność w muzyce, więc teraz przyszedł czas na pozytywne emocje i zabawę.

“Ręka” to produkcyjny majstersztyk, który pokazuje, że muzyka jest przede wszystkim rozrywką. Do współpracy Bartek zaprosił DrySkull’a i producenta o pseudonimie Szałowy Piotrek. Pierwszy podobnie jak Bartek odpowiada za największe produkcje w kraju. Współpracował m.in. z Podsiadło, Mrozem, Pokahontas, Afromental i wieloma innymi. Szałowy Piotrek choć nie pozostawił po sobie wielkiego śladu w informacyjnym internecie współpracuje z Łąki Łan którego jest współzałożycielem, Czessbandem i BUM BUM Orkestar.

Bartek Królik – Ręka (feat. Szałowy Piotrek):

Bartek Królik – Ręka (feat. Szałowy Piotrek)

“Pan od muzyki” to debiutancki album Bartka Królika. Choć Bartek zadebiutował już 20 lat temu w formacji Sistars, następnie odniósł sukcesy tworząc dla innych artystów to teraz dopiero postanowił stworzyć album dla siebie. Ten album to podsumowanie całego dorobku Bartka. Do nagrania płyty zaprosił wielu artystów, z którymi miał przyjemność współpracować.

Okładka albumu “Pan od Muzyki”

Za okładkę odpowiada Robert Kuta, Kuta House. Przedsprzedaż albumu już ruszyła na kulturalnysklep.pl oraz empik.com.

ZOBACZ:  Bovska powraca singlem i teledyskiem "Będę przy tobie"